X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

"Stare, znane, zapomniane". Depeche Mode

Ostatnia aktualizacja: 23.07.2022 23:59
61 urodziny obchodzi Martin Gore. Z tej okazji w audycji dwa kultowe LP zespołu Depeche Mode "Black Celebration" z 1986 roku oraz "Violator" z 1990. Do tego ciekawostki, wywiady, szczegóły i kontekst historyczny powstawania płyt.
mat. ilustracyjne
mat. ilustracyjneFoto: Polskie Radio Dzieciom

Posłuchaj

119:13 Radio Dzieciom 2022_07_23-22-00-33.mp3 23.07.2022 (Polskie Radio Dzieciom / Stare, znane, zapomniane)

Audycję przygotował i prowadził Adam Dobrzyński.

Data emisji: 23.07.2022

Godzina emisji: 22:00

Premierowa audycja z cyklu "Stare , znane, zapomniane" w każdą sobotę o godz. 22.00.

***

PRD to radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 


Zobacz więcej na temat: Adam Dobrzyński piosenka
Zobacz także

Czytaj także

"Stare, znane, zapomniane". Marc Almond i Lou Gramm

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2022 23:59
65 urodziny obchodzi Marc Almond. A zatem - będzie o jego karierze, będą największe solowe przeboje ale i w całości przedstawię debiutancki LP Soft Cell "Non-Stop Erotic Cabaret" z 1981 roku. To o tyle ważne, bo Soft Cell po 20 latach ciszy powrócili właśnie swoją najnowszą pozycją "Happiness Not Included".
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Stare, znane, zapomniane". This Mortal Coil oraz Przemysław Gintrowski

Ostatnia aktualizacja: 16.07.2022 23:59
W audycji przedstawiamy dwa albumy. Będzie to ostatnia płyta w dyskografii This Mortal Coil "Blood" a także wydany po latach "Raport z oblężonego miasta" Przemysława Gintrowskiego. Album opublikowany przez Polskie Radio w Rzeszowie wyemitowany zostanie dzięki uprzejmości stacji.
rozwiń zwiń