X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Jak narysować królika? [Zobacz video]

Ostatnia aktualizacja: 05.02.2020 11:59
Stworek Potworek wita bardzo serdecznie i zaprasza do swojej rysunkowej pracowni. Królika zaczynamy tworzyć rysując na kartce kółko z dwoma balonikami powyżej głowy. Kółko będzie głową królika a baloniki to jego uszy. Następnie narysujemy kończyny. Jak to zrobić?
Audio
  • Stworek rysuje bukiet królika (Stworek Potworek/Polskie Radio Dzieciom) 05.02.2020

Posłuchaj załączonej audycji i zobacz wideo w którym Potworek pokazuje jak prostymi figurami geometrycznymi, narysować królika. Zapraszamy na kolejna lekcję rysunku w Polskim Radiu Dzieciom.

Potworek Audycja: Stworek Potworek
Prowadzi: Wojciech Słupiński
Data emisji: 05.02.2020
Godzina emisji: 11.45

"Stworek Potworek” to cykliczna audycja edukacyjna emitowana w każdą środę około 11.45 w Polskim Radiu Dzieciom. Można jej słuchać w ramach "Co w smoku piszczy".

**

Polskie Radio Dzieciom - całodobowa stacja radiowa dla dzieci i ich rodziców.
Cotygodniowo Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe. 

Od godziny 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, zaś wieczorem audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.

jo

Zobacz więcej na temat: edukacja grafika
Zobacz także

Czytaj także

Jak narysować pieska? Stworek Potworek już wie

Ostatnia aktualizacja: 09.01.2020 15:00
Ponieważ Stworek Potworek wie wszytko, albo prawie wszystko, to wie też jak za pomocą jajka, kilku kółek i nosa - kropki, narysować psa! A czy wy wiecie, jak to zrobić? Na początku rysujemy jajko... [Zobacz video] 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Stworek Potworek rysuje mrówkę [zobacz video]

Ostatnia aktualizacja: 30.01.2020 10:44
Dziś Stworek Potworek nauczy was drodzy słuchacze-rysowacze jak za pomocą trapezu czyli narysowanego klocka, którego nogi się zwężają ku dołowi, kineskopu telewizyjnego na nóżce, łezki oraz oczu, łapek dolnych i górnych oraz czółek narysować mrówkę.
rozwiń zwiń