Polskie Radio Dzieciom

Jak narysować lusterko? Zobacz wideo

Ostatnia aktualizacja: 11.03.2020 15:12
Stworek Potworek zaprasza do swojej rysunkowe pracowni. W dzisiejszej audycji Stworek Potworek powiedział Wam drodzy Słuchacze-rysowacze,  jak za pomocą dwóch jajek, większego i mniejszego oraz patyczka do lodów i niebieskiej smugi, narysować lusterko. Przedmiot w którym możemy zobaczyć swoje oblicze.
Audio
  • Posłuchaj jak narysować lusterko? (Stworek Potworek/Polskie Radio Dzieciom)_11.03.2020.

Lusterko zaczynamy tworzyć rysując na kartce jajko. Będzie to ta cześć lusterka w której możemy się przejrzeć. Następnie, wokół tego co już narysowaliśmy, rysujemy jajko większe. Kolejny krok to narysowanie czegoś, co przypomina patyk do lodów. Jak to zrobić? Posłuchaj załączoną audycje i zobacz video.

Audycja: Stworek Potworek
Prowadzi: Wojciech Słupiński
Data emisji: 11.03.2020
Godzina emisji: 11.45

"Stworek Potworek" to cykliczna audycja edukacyjna emitowana w każdą środę około 11.45 w Polskim Radiu Dzieciom. Można jej słuchać w ramach serii "Co w smoku piszczy".

**

Polskie Radio Dzieciom - całodobowa stacja radiowa dla dzieci i ich rodziców. Co tydzień Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe. 

Codziennie od 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, wieczorem zaś audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.
Więcej aktywności stacji, znaleźć można na profilu Polskiego Radia Dzieciom na mediach społecznościowych.

jo

Zobacz więcej na temat: grafika
Zobacz także
Czytaj także

Jak narysować czarne jagody? [VIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 21.02.2020 12:02
W dzisiejszej audycji Stworek Potworek uczy Was drodzy słuchacze-rysowacze, jak za pomocą kulek większych i mniejszych oraz listków narysować jagodową gałązkę z trzema świeżymi owocami.
rozwiń zwiń
Czytaj także

But narysowany przez Stworka Potworka [VIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 27.02.2020 13:51
Stworek Potworek zaprasza wszystkie dzieci do swojej pracowni. W dzisiejszej audycji, Stworek Potworek nauczy Was, jak z jednego długiego, cienkiego prostokąta, jednego krótkiego ale także cienkiego prostokąta, czegoś co swym wyglądem przypomina długi nos oraz piórek i sznurowadła narysować but.
rozwiń zwiń