X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Jak narysować lusterko? Zobacz wideo

Ostatnia aktualizacja: 11.03.2020 15:12
Stworek Potworek zaprasza do swojej rysunkowe pracowni. W dzisiejszej audycji Stworek Potworek powiedział Wam drodzy Słuchacze-rysowacze,  jak za pomocą dwóch jajek, większego i mniejszego oraz patyczka do lodów i niebieskiej smugi, narysować lusterko. Przedmiot w którym możemy zobaczyć swoje oblicze.
Audio
  • Posłuchaj jak narysować lusterko? (Stworek Potworek/Polskie Radio Dzieciom)_11.03.2020.

Lusterko zaczynamy tworzyć rysując na kartce jajko. Będzie to ta cześć lusterka w której możemy się przejrzeć. Następnie, wokół tego co już narysowaliśmy, rysujemy jajko większe. Kolejny krok to narysowanie czegoś, co przypomina patyk do lodów. Jak to zrobić? Posłuchaj załączoną audycje i zobacz video.

Audycja: Stworek Potworek
Prowadzi: Wojciech Słupiński
Data emisji: 11.03.2020
Godzina emisji: 11.45

"Stworek Potworek" to cykliczna audycja edukacyjna emitowana w każdą środę około 11.45 w Polskim Radiu Dzieciom. Można jej słuchać w ramach serii "Co w smoku piszczy".

**

Polskie Radio Dzieciom - całodobowa stacja radiowa dla dzieci i ich rodziców. Co tydzień Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe. 

Codziennie od 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, wieczorem zaś audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.
Więcej aktywności stacji, znaleźć można na profilu Polskiego Radia Dzieciom na mediach społecznościowych.

jo

Zobacz więcej na temat: grafika
Zobacz także

Czytaj także

Jak narysować czarne jagody? [VIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 21.02.2020 12:02
W dzisiejszej audycji Stworek Potworek uczy Was drodzy słuchacze-rysowacze, jak za pomocą kulek większych i mniejszych oraz listków narysować jagodową gałązkę z trzema świeżymi owocami.
rozwiń zwiń

Czytaj także

But narysowany przez Stworka Potworka [VIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 27.02.2020 13:51
Stworek Potworek zaprasza wszystkie dzieci do swojej pracowni. W dzisiejszej audycji, Stworek Potworek nauczy Was, jak z jednego długiego, cienkiego prostokąta, jednego krótkiego ale także cienkiego prostokąta, czegoś co swym wyglądem przypomina długi nos oraz piórek i sznurowadła narysować but.
rozwiń zwiń