X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

W "Muzyce dla Rodzica" Melody Gardot

Ostatnia aktualizacja: 13.11.2020 11:00
Tego wieczoru na antenie Polskiego Radia Dzieciom w audycji "Muzyka dla rodzica" zagościły subtelne jazzowe i soulowe dźwięki. Usłyszeć można było m.in światowej sławy wokalistkę jazzową, autorkę piosenek i multiinstrumentalistkę Melody Gardot.
Fragment okładki płyty Melody Gardot pt. Currency Of Man
Fragment okładki płyty Melody Gardot pt. "Currency Of Man"Foto: materiały promocyjne

Posłuchaj
119:52 1.11. Zaprasza Damian Sikorski.mp3 W "Muzyce dla Rodzica" Melody Gardot / Polskie Radio Dzieciom_1.11.2020.

 
W audycji ponadto utwory jazzowej wokalistki i pianistki Diany Krall, Krzysztofa Pacana z solowym albumem Story of 82, czy "The Orchid" Maciej Gołyźniak Trio – nowość w serii Polish Jazz vol. 85.

Audycja: "Zaprasza Damian Sikorski"
Data emisji: 1.11.2020.
Godzina emisji: 22.00.

Audycja "Zapraszam Damian Sikorski" jest częścią cyklu "Muzyka dla rodzica" na antenie Polskiego Radia Dzieciom i nadawana jest w każdą niedzielę między 22.00 - 00:00.

***

Każdego tygodnia Polskie Radio Dzieciom emituje ponad 100 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik. Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam!
Dostępna w Internecie szczegółowa ramówka pozwoli rodzicom na dokładne zaplanowanie dnia razem z Polskim Radiem Dzieciom!

jo

Zobacz także

Czytaj także

Jestem muzykiem. Jestem rodzicem. Gościem Anna Guzik

Ostatnia aktualizacja: 12.11.2020 05:59
Anna Guzik - aktorka, ale również od niedawna występująca w roli muzyka. Właśnie ukazał się jej debiutancka płyta "Nocą wszystko gra" pod patronatem Polskiego Radia Dzieciom. Z Anią Guzik porozmawiam o baśniowym świecie, ale też tym realnym ;) O pracy artysty i byciu rodzicem, o płycie wyjątkowej - dla dzieci i rodziców. Dlaczego Anna Guzik postanowiła wejść w świat muzyczny? Jak znalazła na to czas, będąc mamą i aktorką? Czy to początek drogi muzycznej?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Spotkanie z Natalią Grosiak

Ostatnia aktualizacja: 13.11.2020 10:00
W pierwszej godzinie audycji Damian Sikorski zaprosił na spotkanie z Natalią Grosiak, która opowiedziała o nowej płycie Mikromusic "Kraksa". Album ten opowiada o miłości. O miłości bezwzględnej, do własnej osoby, wewnętrznego dziecka, przyjaciół, psa, o miłości przeszłej, toksycznej, naprawionej.
rozwiń zwiń