X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

W Muzyce dla rodzica "With the Beatles"

Ostatnia aktualizacja: 22.11.2020 15:20
Tego wieczoru będą przede wszystkim królować Beatlesi! Nie bez przyczyny.  22 listopada 1963 Ukazał się album "With the Beatles" Beatlesów. 
The Beatles
The BeatlesFoto: materiały promocyjne / Apple Records

Płyta zawiera osiem kompozycji napisanych przez Beatlesów (siedem duetu Lennon/McCartney i jedna stworzona przez George’a Harrisona) i sześć coverów. Krążek stał się numerem jeden brytyjskich list przebojów, spychając poprzedni album Beatlesów na dalsze miejsce.
Ponadto w audycji dużo dawka rock and rollowego i rythm bluesowego grania.

Audycja: "Zaprasza Damian Sikorski"
Data emisji: 22.11.2020.
Godzina emisji: 22.00.

Audycja "Zapraszam Damian Sikorski" jest częścią cyklu "Muzyka dla rodzica" na antenie Polskiego Radia Dzieciom i nadawana jest w każdą niedzielę między 22.00 - 00:00.

***

Każdego tygodnia Polskie Radio Dzieciom emituje ponad 100 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik. Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam!
Dostępna w Internecie szczegółowa ramówka pozwoli rodzicom na dokładne zaplanowanie dnia razem z Polskim Radiem Dzieciom!

jo

Zobacz także

Czytaj także

Spotkanie z Natalią Grosiak

Ostatnia aktualizacja: 13.11.2020 10:00
W pierwszej godzinie audycji Damian Sikorski zaprosił na spotkanie z Natalią Grosiak, która opowiedziała o nowej płycie Mikromusic "Kraksa". Album ten opowiada o miłości. O miłości bezwzględnej, do własnej osoby, wewnętrznego dziecka, przyjaciół, psa, o miłości przeszłej, toksycznej, naprawionej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

W "Muzyce dla Rodzica" Melody Gardot

Ostatnia aktualizacja: 13.11.2020 11:00
Tego wieczoru na antenie Polskiego Radia Dzieciom w audycji "Muzyka dla rodzica" zagościły subtelne jazzowe i soulowe dźwięki. Usłyszeć można było m.in światowej sławy wokalistkę jazzową, autorkę piosenek i multiinstrumentalistkę Melody Gardot.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Julia Pietrucha, Natalia Nykel, ale także Katie Melua i David Gilmour

Ostatnia aktualizacja: 20.11.2020 13:15
W niedzielny wieczór zaprezentowałem baśniowe dźwięki od artystów którzy zapowiadają swoje nowe wydawnictwa, a także tych których płyty niedawno się ukazały. Na antenie Polskiego Radia Dzieciom można było usłyszeć m.in. Katie Melua, Jessie Ware, David Gilmour, Gregory Porter, czy Jeremy Loops.
rozwiń zwiń