X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Gościem audycji Piotr Rubens Rubik

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2021 14:09
Przez wiele lat Piotr był członkiem zespołu LemOn. To właśnie jego gitarę można usłyszeć między innymi w utworze Scarlett. Gitarzysta pracował również z Maciejem Wasio przy albumie Sam. Ponadto Rubens brał udział w pracy nad krążkiem Philosophia wydanym przez duet Mazolewski/Porter w 2019 roku.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Elnur

Rubens obecnie koncertuje z Darią Zawiałow, do której zespołu dołączył podczas tworzenia pierwszej płyty piosenkarki A Kysz. Jednak gitarzysta był na rynku muzycznym obecny już wcześniej. Artysta ma na koncie współpracę z Mrozem, z którym stworzył utwór Szerokie Wody z albumu Zew z 2017 roku.


Posłuchaj
120:37 5.02. Jestem muzykiem.mp3 Rozmowa Damiana Sikorskiego z Piotrem Rubensem Rubikiem

 

Audycja "Jestem muzykiem. Jestem rodzicem" 
Prowadzi: Damian Sikorski
Gość: Piotr Rubens Rubik
Data emisji: 05.02.2021.
Godzina: 23.00 - 01.00

Audycja "Jestem muzykiem. Jestem rodzicem" w każdy piątek między 23.00 - 01.00 na antenie Polskiego Radia Dzieciom.
Audycja w ramach cyklu "Muzyka dla rodzica".

Polskie Radio Dzieciom - całodobowa stacja radiowa dla dzieci i ich rodziców. Co tydzień Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe.

Codziennie od 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, wieczorem zaś audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.


Zobacz także

Czytaj także

Gościem Damiana Sikorskiego Piotr Bogutyn

Ostatnia aktualizacja: 09.02.2021 18:45
Gościem audycji był Piotr Bogutyn, muzyk sesyjny, gitarzysta, aranżer, kompozytor i producent muzyczny. Współpracował z takimi artystami jak Romuald Lipko, Natalia Kukulska, Marcin Różycki, Tomasz Korpanty, Kayah, Kuba Badach, Artur Gadowski z zespołu IRA, Marek Stefankiewicz, Justyna Steczkowska, Siona Neale, Mieczysław Jurecki, Ania Karwan, Ewa Szlachcic, Izabela Trojanowska i Klara Jędrzejewska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Marcelina gościem Polskiego Radia Dzieciom

Ostatnia aktualizacja: 16.02.2021 10:00
Gościem audycji była Marcelina, wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. W 2011 została wydana jej debiutancka płyta, która zyskała bardzo dobre opinie zarówno wśród słuchaczy jak i recenzentów. Rok 2012 rozpoczął się od nominacji Marceliny do nagrody Gazety Wyborczej "Warto" w kategorii Muzyka oraz nominacji do prestiżowej nagrody Fryderyków w kategorii Fonograficzny Debiut Roku. W 2012 roku Marcelina pojawiła się na drugiej płycie June "July Stars". We wrześniu ukazał się nowy album zespołu Happysad, na którym także zagościła Marcelina.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Klasyka rocka w audycji Damiana Sikorskiego

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2021 22:00
W niedzielny wieczór na antenie Polskiego Radia Dzieciom pojawiły się nowości m.in od Buslava, Kwiatu Jabłoni, Rosalie i grupy Foo Fighters. Ponadto w audycji zagościło trochę klasyki rocka.
rozwiń zwiń