Polskie Radio Dzieciom

"Jestem rodzicem. Jestem muzykiem". Magdalena Chruścińska-Chryczyk i Marcin Chryczyk

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2023 23:55
Gośćmi audycji są Magdalena Chruścińska-Chryczyk i Marcin Chryczyk, którzy między dzieckiem i dwoma kotami znajdują czas, żeby pisać muzykę.
Magdalena Chruścińska-Chryczyk i Marcin Chryczyk
Magdalena Chruścińska-Chryczyk i Marcin ChryczykFoto: fb.com/soninloveband/photos

Właśnie ukazał się ich nowy singiel "Miłość". Jak sami mówią - Pisaliśmy go z myślą o naszej córce, ale niesie on ze sobą uniwersalny przekaz. Chcemy, aby mógł się w nim odnaleźć każdy, kto kiedykolwiek prawdziwie się zakochał i poczuł, tak jak my, co znaczy "żyć na nowo" przy drugiej osobie. Jesteśmy przekonani, że trafi on w serducha wielu osób.

Posłuchaj
60:21 Radio Dzieciom 2023_02_24-21-59-57.mp3 Magdalena Chruścińska-Chryczyk i Marcin Chryczyk (Polskie Radio Dzieciom / Jestem muzykiem. Jestem rodzicem)

Audycję prowadzi: Damian Sikorski

Data emisji: 24.02.2023

Godzina emisji: 22.00 - 23.00

Premierowa audycja z cyklu Audycja "Jestem muzykiem. Jestem rodzicem"  w każdy piątek o godz. 22.00. 

Audycja w ramach cyklu "Muzyka dla rodzica".

***

Polskie Radio Dzieciom to całodobowe radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych

Polskie Radio Dzieciom - nadajemy na dziecięcej fali! 


Zobacz także
Czytaj także

"Jestem rodzicem. Jestem muzykiem". Ewa eM

Ostatnia aktualizacja: 17.02.2023 23:55
Jak sama mówi o sobie - Jestem pianistką i wokalistką, a od paru lat również kompozytorką. Moje piosenki powstają przy współpracy z pełnymi pasji i pomysłów ludźmi. Nastrojowe, czasem trochę melancholijne, ale pełne optymizmu i przestrzeni - takie one są i chcę się nimi dzielić w sposób pełny. Dać światu od siebie nieco spokoju, wytchnienia i piękna - powiedziała artystka.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Jestem rodzicem. Jestem muzykiem". Sabina Broda

Ostatnia aktualizacja: 10.02.2023 23:55
Sabina Broda to absolwentka wokalistyki jazzowej na Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, autorka tekstów i producentka muzyczna. W 2017 roku wydała płytę "niewielkość" pod pseudonimem artystycznym sskjegg. W czerwcu 2020 roku ukazała się jej druga płyta – ,"(m)ała".  Dyrektorka szkoły śpiewu – Akademii Dźwięku w Cieszynie. Dba o zdrowe głosy, rehabilituje te poszkodowane głosy, pracuje z dziećmi niepełnosprawnymi. Zwariowana mama.
rozwiń zwiń