Polskie Radio Dzieciom

"Jestem rodzicem. Jestem muzykiem". Korneliusz Flisiak

Ostatnia aktualizacja: 03.03.2023 23:30
Gościem audycji był Korneliusz Flisiak - producent muzyczny, tata. Uczył się w Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach, produkuje i nagrywa dla wielu artystów.
Koreliusz Flisiak
Koreliusz FlisiakFoto: fb.com/korneliuszf

Muzyk zespołu Koziguar, który swoją stylistyką  silnie nawiązująca do nostalgii lat ‘80 i ‘90, stawiająca jednocześnie na ambitny House i Synthpop.

Twórczość inspirowana jest artystycznym dorobkiem Daft Punk, Justice, Disclosure, Gorillaz i Moderat oraz rodzimą sceną elektroniczną: Kamp!, Rebeka czy The Dumplings.

Koziguar to elektryzujący synthpopowy duet z Katowic. Twórcy "Kozi" i "Guar" istnieją w artystycznej symbiozie, realizując swoje koncepcje, pasje i marzenia w sposób bezkompromisowy.

Na co dzień klawiszowiec w zespole sskjegg, to duet Sabiny Brody i Korneliusza Flisiaka. Łączą elementy jazzowe z muzyką popularną.

Posłuchaj
60:09 [DAB]Dzieciom (PCM) 3 marzec 2023 22_00_41.mp3 Korneliusz Flisiak (Polskie Radio Dzieciom / Jestem muzykiem. Jestem rodzicem)

Zapraszamy w piątek 3 marca o godz. 22.00 

Audycję prowadzi: Damian Sikorski

Data emisji: 03.03.2023

Godzina emisji: 22.00 - 23.00

Premierowa audycja z cyklu Audycja "Jestem muzykiem. Jestem rodzicem"  w każdy piątek o godz. 22.00. 

Audycja w ramach cyklu "Muzyka dla rodzica".

***

Polskie Radio Dzieciom to całodobowe radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych

Polskie Radio Dzieciom - nadajemy na dziecięcej fali! 


Zobacz także
Czytaj także

"Jestem rodzicem. Jestem muzykiem". Ewa eM

Ostatnia aktualizacja: 17.02.2023 23:55
Jak sama mówi o sobie - Jestem pianistką i wokalistką, a od paru lat również kompozytorką. Moje piosenki powstają przy współpracy z pełnymi pasji i pomysłów ludźmi. Nastrojowe, czasem trochę melancholijne, ale pełne optymizmu i przestrzeni - takie one są i chcę się nimi dzielić w sposób pełny. Dać światu od siebie nieco spokoju, wytchnienia i piękna - powiedziała artystka.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Jestem rodzicem. Jestem muzykiem". Magdalena Chruścińska-Chryczyk i Marcin Chryczyk

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2023 23:55
Gośćmi audycji są Magdalena Chruścińska-Chryczyk i Marcin Chryczyk, którzy między dzieckiem i dwoma kotami znajdują czas, żeby pisać muzykę.
rozwiń zwiń