Polskie Radio Dzieciom

"Jestem rodzicem. Jestem muzykiem". Piotr Niesłuchowski

Ostatnia aktualizacja: 16.12.2022 23:55
Niesłuchowski to wokalista, tekściarz, kompozytor i gitarzysta. Z muzyką poznał się bliżej, mając 17 lat. To wtedy dołączył do pierwszego zespołu i od tamtej pory śpiewał w kilku kolejnych z mniejszymi i większymi sukcesami, przez kilka lat grał ze Skubasem, zaśpiewał u boku Natalii Przybysz podczas koncertu MTV Unplugged, miał przyjemność zagrać dziesiątki koncertów, m.in. na Woodstocku. Wystąpił w I edycji The Voice of Poland, gdzie zajął 3. miejsce, co umożliwiło mu napisanie i nagranie piosenki z Anią Dąbrowską. 
Piotr Niesłuchowski
Piotr NiesłuchowskiFoto: Piotr Niesłuchowski / fb.com

Dziś Piotr Niesłuchowski ma 34 lata i postanowił napisać własne piosenki i wystąpić pod własnym nazwiskiem.

Pierwszy singiel z tej drogi nosi tytuł "Bij", a cały album planowany jest na jesień 2023. 

Posłuchaj
119:40 Radio Dzieciom 2022_12_16-23-00-07.mp3 16.12.2022 (Polskie Radio Dzieciom / Jestem muzykiem. Jestem rodzicem)

Audycję prowadzi: Damian Sikorski

Data emisji: 16.12.2022

Godzina emisji: 23.00 - 01.00

Premierowa audycja z cyklu Audycja "Jestem muzykiem. Jestem rodzicem"  w każdy piątek o godz. 23.00. 

Audycja w ramach cyklu "Muzyka dla rodzica".

***

Polskie Radio Dzieciom to całodobowe radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych

Polskie Radio Dzieciom - nadajemy na dziecięcej fali! 


Zobacz także
Czytaj także

"Jestem rodzicem. Jestem muzykiem". Igo

Ostatnia aktualizacja: 02.12.2022 23:55
Wokalista doskonale znany ze współpracy z chłopakami z zespołu Clock Machine oraz kooperacji w elektronicznym duecie Bass Astral x Igo. Teraz  Igor Walaszek postanowił przeżyć swój debiut raz jeszcze, tym razem w wersji solo. Właśnie ukazała się jego solowa płyta "Igo". 
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Jestem rodzicem. Jestem muzykiem". Monika Wiśniowska-Basel

Ostatnia aktualizacja: 09.12.2022 23:55
Monika Wiśniowska-Basel to wokalistka, która dała się poznać w programie The Voice of Poland i docierając do finału rozgrzała serca publiczności. Prywatnie mama Antosia. Artystka właśnie wydała płytę "Nielukrowana".
rozwiń zwiń