X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Myszka Fela Reporterka poznaje harfistkę

Ostatnia aktualizacja: 15.02.2021 20:25
Myszka Fela znalazła ni to linkę ni to żyłkę. Szukając jej właściciela kamień teleportacji doprowadził ją do młodej harfistki. Natalka ma 9 lat, od 3 lat uczy się grać na harfie. Chodzi do szkoły muzycznej. Koncertuje z zespołem Wiktorska Harp Open, ma na koncie wiele nagród i dyplomów.
Natalka - młoda harfistka, gość Myszki Feli w audycji Myszka Fela Repoertrka
Natalka - młoda harfistka, gość Myszki Feli w audycji "Myszka Fela Repoertrka"Foto: Z archiwum prywatnego Ewy Gorzelak

Posłuchaj
58:32 2021_02_16 11_00_41_RadioDzieciom_Myszka_Fela_Reporterka.mp3 Myszka Fela Reporterka 16 lutego godz. 11:00

 

Natalia jeszcze nie wie czy swoją przyszłość wiąże z harfą czy z gotowaniem, ale Myszce Feli opowiedziała jak to jest grać na harfie. Jak trzeba przy niej siedzieć, jak układać ręce, dłonie, palce podczas szarpania za struny, z czym ma kłopot i co sprawia jej przyjemność. A na zakończenie audycji zagrała i zaśpiewała w "Moim Ogródecku".

Myszka Fela_1200.jpg
Co powiedziała myszka, która ukrywała się w studiu Polskiego Radia Dzieciom

Audycja: Myszka Fela Reporterka 
Prowadzi: Ewa Gorzelak
Data audycji: 15.02.2021.
Godzina: 11.00

Myszka Fela_plan filmowy_1200.jpg
Myszka Fela poznaje plan filmowy

Myszka Fela Reporterka w każdy wtorek na antenie Polskiego Radia Dzieciom od 11.00 do 12.00.

O audycji: Poznajcie Myszkę Felę. Może i jest mała, ale wszędzie jej pełno. Odkąd pierwszy raz zetknęła się z radiem, marzyła że kiedyś też zostanie reporterką! I wiecie co? Marzenia się spełniają!!! Fela jest gotowa do wielu poświęceń, aby poznać dziecięcy świat, dziecięce pasje i zainteresowania. Niejednokrotnie wpada przez to w tarapaty. Ale wychodząc z założenia, że nic w życiu nie dzieje się przypadkiem, każda nawet najdziwniejsza przygoda naprowadza ją na trop dziecka mogącego poszerzyć jej i słuchaczy wiedzę o przeróżnych dziecięcych hobby!

Zanurzcie się w ten świat razem z Felą reporterką - może przy okazji sami odkryjecie własne marzenia…
Zapraszamy w każdy wtorek o godz. 11.00.
**
Polskie Radio Dzieciom - całodobowa stacja radiowa dla dzieci i ich rodziców. Co tydzień Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe.

Codziennie od 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, wieczorem zaś audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych.

Zobacz więcej na temat: mysz DAB+
Zobacz także

Czytaj także

Co powiedziała tajemnicza myszka, która ukrywała się w studiu Polskiego Radia Dzieciom

Ostatnia aktualizacja: 15.11.2020 22:28
Od kilku miesięcy dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom słyszeli, że w ich studiu mieszka jakaś tajemnicza myszka. Nie widzieli jej ani razu, ale byli przekonani, że ona tam na pewno jest. Raz skrywała się gdzieś niedaleko okna, innym razem zdradziła swoją obecność tupotem cichych łapek, słyszanych gdzieś w okolicy ściany dzielącej studio emisyjne od pokoju wydawców. Słyszeli ją wszyscy prowadzący audycje, ale nikt nie zdołał jej zobaczyć. Gdzie ona się podziewała?
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Myszka Fela Reporterka". Zabawy na białym puchu

Ostatnia aktualizacja: 18.02.2021 11:00
Myszka Fela nie przepada za śniegiem. Jest dla niej zbyt zimny i mokry. Czy zmieniła zdanie po rozmowie z Julką i Kingą? Dziewczynki opowiedziały jej o tym, jak wspaniale można bawić się zimą.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Myszka Fela i Flamenco

Ostatnia aktualizacja: 02.02.2021 16:00
Ruchy ramion, dłoni i palców. A także nogi, które tancerkom służą do wybijania rytmu. W tym tańcu historię opowiada się gestem i emocją. Tańczy się solo, albo w duecie.
rozwiń zwiń