X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Premiera słuchowiska "Filip"

Ostatnia aktualizacja: 27.05.2017 12:40
To opowieść o uczniach jednej ze starszych klas szkoły podstawowej. Do klasy przychodzi "nowy" - Robert, który nie ma problemów ani z nauka, ani z kontaktami towarzyskimi.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: AlohaHawaii/shutterstock.com

Być może właśnie dlatego, że jest "nowy" i w świeży sposób patrzy na panujące w klasie stosunki, jego zainteresowanie wzbudza odpychany przez wszystkich chłopak - Filip, który ciągle siedzi z nosem w książce. Robert jest też bardzo zaskoczony, kiedy dowiaduje się, co Filip czyta. Staje się też jego pierwszym obrońcą, kiedy jedna z nauczycielek oskarża go o stosowanie dopalaczy.

Reżyserem słuchowiska, które powstało we współpracy z Narodowym Instytutem Audiowizualnym, jest Jacek Raginis-Królikiewicz. W roli tytułowej występuje Leon Pontek.

***

Na premierę słuchowisko Justyny Ścibor pt. "Filip" zapraszamy do radiowej Jedynki w sobotę (27.05) o godz. 19.30.

pg

Zobacz więcej na temat: słuchowisko dla dzieci
Zobacz także