Polskie Radio Dzieciom

Mity greckie dla dzieci

Ostatnia aktualizacja: 25.03.2013 11:09
Od 25 marca do 05 kwietnia zapraszamy Was w niesamowitą podróż w czasie i przestrzeni - na Olimp, do starożytnej Grecji zamieszkanej przez bogów, herosów, nimfy, centaury, mityczne stwory oraz zwykłych śmiertelników.
Fragment okładki audiobooka Mity greckie dla dzieci Grzegorza Kasdepki
Fragment okładki audiobooka "Mity greckie dla dzieci" Grzegorza KasdepkiFoto: mat. promocyjne

Poznacie najbardziej znane greckie mity opowiedziane współczesnym, pełnym humoru językiem. Posłuchacie historii o Zeusie, Afrodycie, Atenie, Hermesie, Demeter, Achillesie, Pandorze, Syzyfie, Dedalu i Ikarze, Prometeuszu i wielu innych bohaterach greckiej mitologii.
"Mity greckie dla dzieci" Grzegorza Kasdepki czyta Krzysztof Tyniec.

Wydawnictwo Nasza Księgarnia >>>

Zobacz także
Czytaj także

Pięcioro dzieci i "coś"

Ostatnia aktualizacja: 11.03.2013 10:05
Cyryl, Robert, Antea, Janeczka i Baranek, czyli ich najmłodszy brat, który nazywa się tak, bo kiedy pierwszy raz się odezwał, powiedział "mee!" to zwyczajne angielskie rodzeństwo. W czasie pewnej wakacyjnej wyprawy do kamieniołomu poznają… Piaskoludka, który zaczyna spełniać ich prośby.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Tradycja

Ostatnia aktualizacja: 12.03.2013 20:00
Może mieć swój smak, swój zapach... Może być zamknięta w kartach książki, albo albumu... Ale najlepiej umie przetrwać w rodzinnych opowieściach.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Jedyna taka rodzina

Ostatnia aktualizacja: 20.03.2013 20:00
Znają ją doskonale Wasi dziadkowie i rodzice. Z jej członkami możemy się spotkać w każdą sobotę po 13:00 w radiowej Jedynce.
rozwiń zwiń