Polskie Radio Dzieciom

AniKa Dąbrowska i jej muzyczne plany

Ostatnia aktualizacja: 14.05.2023 15:00
W Gwiazdozbiorze królowała muzyka i to z różnej perspektywy. Najpierw posłuchaliśmy jaki wpływ ma muzyka na taniec - opowiedziała nam o tym Karolina Olszewska, zwyciężczyni I edycji You can dance. Nowa generacja, a następnie o muzyce opowiedziała AniKa Dąbrowska, która podczas tego spotkania była naszą gwiazdą tygodnia. 
AniKa Dąbrowska i jej muzyczne plany_Gwiazdozbiór 14 maja 2023
AniKa Dąbrowska i jej muzyczne plany_Gwiazdozbiór 14 maja 2023Foto: PR

Kiedy AniKa Dąbrowska zaczęła interesować się muzyką? Dlaczego czuła potrzebę uczestniczenia w kampanii przeciwko hejtowi oraz jakie są jej najbliższe i te nieco dalsze plany zawodowe? Tego wszystkiego dowiemy się słuchając załączonego zapisu audycji.


Posłuchaj
60:04 2023_05_14 15_00_01_RadioDzieciom_Gwiazdozbior.mp3 AniKa Dąbrowska i jej muzyczne plany_Gwiazdozbiór 14 maja 2023

 

Audycja: Gwiazdozbiór

Prowadzi: Marta Powałowska
Data emisji: 14.05.2023
Godzina emisji: 15:00

Playlista utworów w audycji:
- Trolls 2 Many Hits Mashup - z filmu animowanego "Trolle 2"
- Con arte - Solea
- Toast (za miłość) - AniKa Dąbrowska
- Nawet jeśli jutra nie ma - AniKa Dąbrowska
- Przyjaciółka - AniKa Dąbrowska

Polskie Radio Dzieciom to całodobowe radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje kilkadziesiąt premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych

Zobacz także
Czytaj także

"A ja nie chcę spać" i inne płyty Ani Brody w Gwiazdozbiorze PRD

Ostatnia aktualizacja: 05.05.2023 17:44
W Gwiazdozbiorze na antenie Polskiego Radia Dzieciom wsłuchujemy się w twórczość Ani Brody, która jest wokalistką, cymbalistką, kompozytorką oraz autorką tekstów.  Jak zaczęła się jej przygoda z muzyką? Czym dla niej jest muzyka? Jakie są jej muzyczne plany?
rozwiń zwiń
Czytaj także

Relacja z programu "The Voice Kids" w "Gwiazdozbiorze" PRD

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2023 21:10
W miniony weekend miał miejsce finał 6. edycji programu muzycznego dla dzieci "The Voice Kids". Zwyciężyła 14-letnia Martyna Gąsak. Na relacje z wydarzenia zapraszamy do audycji Gwiazdozbiór. 
rozwiń zwiń