Polskie Radio Dzieciom

Natalia Lesz i "Piosenki domowe"

Ostatnia aktualizacja: 16.07.2023 08:00
"Domowe piosenki" to płyta, która swoją premierę miała 26 maja 2023 roku. Polskie Radio Dzieciom objęło ja swoim patronatem medialnym. Na płycie znajduje się szesnaście utworów, które powstały z myślą o najmłodszych słuchaczach. 
Okładka płyty Piosenki domowe Natalii Lesz
Okładka płyty "Piosenki domowe" Natalii Lesz Foto: fb.com/NataliaLeszOfficial

Album "Piosenki domowe" składa się z przyjemnych utworów, które opisują codzienne sytuacje, z jakimi spotykają się dzieci.

Teksty piosenek, stworzone przez Michała Rusinka, są zabawne i przemyślane, a melodie, za które odpowiada Urszula Borkowska, są proste i łatwe do zapamiętania oraz do śpiewania. Dzisiaj wsłuchamy się w te utwory i posłuchamy, co na temat płyty powiedziała nam Natalia Lesz, która wykonuje wszystkie utwory.

Posłuchaj
59:55 Radio_Dzieciom 2023_07_16-15-00-24.mp3 Gwiazdozbiór 16 lipca godz. 15:00

Audycja: Gwiazdozbiór

Prowadzi: Marta Powałowska

Data emisji: 16.07.2023

Godzina emisji: 15:00

KLIKNIJ I SŁUCHAJ POLSKIEGO RADIA DZIECIOM

Polskie Radio Dzieciom to całodobowe radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje kilkadziesiąt premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych.

Polskie Radio Dzieciom zaprasza również do korzystania z bogatej oferty podcastowej anteny, w której dostępne są cieszące się dużym zainteresowaniem propozycje dla najmłodszych: "Bajki opowiadane przez dzieci" oraz "Opowieści ludów świata", jak również podcasty podróżnicze czy poradnikowe dla rodziców w tym podcasty przygotowane przez Idę Nowakowską

W ofercie cyfrowego Polskiego Radia Dzieciom dostępne są także podcasty przygotowane z myślą o dzieciach. Wśród nich "Bajki opowiadana przez dzieci", "Bajania Kulfona i Moniki. Dla dzieci" oraz "Opowieści ludów świata". Zapraszamy na podcasty.polskieradio.pl.


Wszystkie podcasty Polskiego Radia Dzieciom są dostępne na stronie podcasty.polskieradio.pl

Polskie Radio Dzieciom - nadajemy na dziecięcej fali! 


Zobacz także
Czytaj także

Wakacyjne przeboje ubiegłych lat

Ostatnia aktualizacja: 02.07.2023 16:00
Wakacje to niewątpliwie czas, w którym króluje muzyka. Jest to także czas wakacyjnych hitów. Każdego lata jest przecież co najmniej jedna piosenka, która wyjątkowo wpada w ucho i której chcemy słuchać w słoneczne dni. W audycji Gwiazdozbiór na antenie Polskiego Radia Dzieciom prześledziliśmy wakacyjne hity ubiegłych lat. 
rozwiń zwiń
Czytaj także

Najwieksze przeboje konkursów Eurowizji Junior

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2023 15:00
Zapraszamy na wakacyjną odsłona Gwiazdozbioru - dzisiaj wybierzemy się w muzyczną podróż po piosenkach związanych z Eurowizją Junior. Posłuchamy zarówno polskich utworów reprezentujących nasz kraj, jak i tych, które zwyciężały.
rozwiń zwiń