Nauka

Gmail znowu zawodzi

Ostatnia aktualizacja: 01.03.2011 04:00
Tysiące użytkowników elektronicznej poczty Gmail straciło zawartość swych skrzynek. Zdaniem operatora poczty, giganta Google, był to wypadek i już trwają prace nad odzyskaniem danych.

Użytkownicy twierdzą, że ze skrzynek zniknęły e-maile a także kontakty. Informatycy Google'a odzyskali niektóre z nich, co sugeruje, że być może da się je odzyskać wszystkie. W oświadczeniu szefowie firmy stwierdzili, że awaria dotyczy tylko ośmiu setnych procent użytkowników; nie wiadomo oficjalnie ilu ich jest, ale według szacunków straty mogą dotyczyć około 150 tysięcy Internautów. 

Zdaniem niektórych ekspertów takie awarie w poczcie Google'a są raczej rzadkie. Ale wydaje się, że część użytkowników jest niezadowolona. Autor nieoficjalnego bloga o Google'u, o nazwie Google Operating System, twierdzi, że firma za słabo komunikuje się z klientami; w tym wypadku chodziło o brak natychmiastowej reakcji firmy na wyczyszczenie emailowych skrzynek.

(iar)

Zobacz więcej na temat: firma gmail google
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Iran zablokuje na stałe dostęp do Gmaila?

Ostatnia aktualizacja: 11.02.2010 08:45
Dziennik Wall Street Journal poinformował, że rząd irański zablokuje na stałe dostęp do serwisu mailowego gmail, firmy Google. Teheran nie potwierdził jeszcze tej informacji.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Będzie poczta internetowa Facebooka?

Ostatnia aktualizacja: 15.11.2010 09:07
W poniedziałek Facebook ma przedstawić projekt własnej poczty internetowej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Google: tysiące użytkowników straciło pocztę

Ostatnia aktualizacja: 28.02.2011 20:30
Zdaniem Google był to wypadek i już trwają prace nad odzyskaniem danych.
rozwiń zwiń