Kultura

Holly w Nowym Jorku - WYGRAJ BILET!

Ostatnia aktualizacja: 08.02.2010 13:07
Miłośnicy "Śniadania u Tiffany'ego" powinni koniecznie zobaczyć spektakl "HollyDay" w Teatrze Studio. Do jego wyreżyserowania Michała Siegoczyńskiego zainspirowała powieść Trumana Capote'a. Podwójne zaproszenia czekają!

Miłośnicy "Śniadania u Tiffany'ego" powinni koniecznie zobaczyć spektakl "HollyDay" w Teatrze Studio. Do jego wyreżyserowania Michała Siegoczyńskiego zainspirowała powieść Trumana Capote'a. Podwójne zaproszenia czekają!

''

"HollyDay" opowiada historię czarująco szalonej, pięknej Holly, która przyjeżdża do Nowego Jorku na zaproszenie ekskluzywnego magazynu dla kobiet Starlight. Próbując zrealizować własne marzenia, podążając ku sławie, szukając miłości daje się porwać nęcącemu światu tamtejszej bohemy i showbiznesu. Jej pragnienia okażą się jednak efemeryczne, co staje się dla autora sztuki pretekstem do rozważań na temat budowania własnej tożsamości we współczesnym świecie, wolności i przemijania.

W obsadzie: Ewa Błaszczyk, Magdalena Boczarska, Antoni Pawlicki, Piotr Wawer, Mirosław Zbrojewicz

WYGRAJ BILET!

Aby wygrać podwójne zaproszenie na spektakl w dniu 9 lub 10 lutego należy odpowiedzieć na pytanie: Jak brzmi nazwisko aktorki, która w filmie B. Edwardsa "Śniadanie u Tiffany'ego" wcieliła się w postać Holly Golightly?

Prawidłowe odpowiedzi należy przesyłać na adres:kultura.konkurs@polskieradio.pl
W tytule wiadomości należy podać tytuł spektaklu, w treści odpowiedź, imię i nazwisko oraz wybrany termin spektaklu. Ze zwycięzcami konkursu skontaktujemy się drogą mailową.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
www.narodoweczytanie.polskieradio.pl
Cichociemni

Czytaj także

WYGRAJ BILET na "Nienasycenie"

Ostatnia aktualizacja: 13.11.2009 07:58
29 października, na Dużej Scenie Teatru Studio, odbyła się polska prapremiera „Ninasycenia” według powieści Witkacego. Spektakl wyreżyserował Tomasz Hynek. Dla naszych czytelników mamy podwójne zaproszenia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Oczarowanie" wg Brocha

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2010 07:35
Niemal rok temu, na kilka dni przed premierą, Teatr Studio wysłał do mediów komunikat, w którym poinformował, że zaplanowana (na 10 stycznia 2009 roku) premiera „Kusiciela” wg powieści Hermanna Brocha zostaje odwołana. Okazało się, że agencja posiadająca prawa do adaptacji powieści austriackiego dramaturga nie wyraża zgody na wystawienie spektaklu w wersji przygotowanej przez Marka Fiedora. Teraz spektakl znowu powraca na afisz, tylko... z nieco inną obsadą, zmienionym scenariuszem i pod nowym t
rozwiń zwiń