X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Austria

Mec. Dubois: złożyliśmy zawiadomienie dot. Jarosława Kaczyńskiego. Sebastian Kaleta: to kabaret

W Prokuraturze Okręgowej w Warszawie złożone zostało zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego - poinformował mecenas Jacek Dubois. Radny PiS w Warszawie Sebastian Kaleta zwrócił uwagę, że stenogram z rozmowy Kaczyńskiego z biznesmenem nie został dołączony do zawiadomienia.
Zobacz więcej na temat:  Jarosław Kaczyński PiS Austria Warszawa deweloper POLSKA

67. Turniej Czterech Skoczni tylko z trzema konkursami?

– Jest bardzo źle. Nawet mieszkańcy wspominają, że dawno nie widzieli tak ogromnej śnieżycy. Śniegu jest mnóstwo i to nie tylko na skoczni – relacjonował z Bischofshofen Maciej Nowak, wysłannik Polskiego Radia na 67. Turniej Czterech Skoczni. Z powodu trudnych warunków atmosferycznych rozegranie ostatniego konkursu imprezy stoi pod znakiem zapytania.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 SPORT Skoki narciarskie sporty zimowe Turniej Czterech Skoczni Austria PŚ w skokach 2018/2019