X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Kultura

WYGRAJ BILET na "Nienasycenie"

Ostatnia aktualizacja: 13.11.2009 07:58
29 października, na Dużej Scenie Teatru Studio, odbyła się polska prapremiera „Ninasycenia” według powieści Witkacego. Spektakl wyreżyserował Tomasz Hynek. Dla naszych czytelników mamy podwójne zaproszenia.
Audio

Powieść "Nienasycenie" przedstawia historię inicjacji młodego człowieka, jego erotycznych, intelektualnych i społecznych wtajemniczeń. "Jest to amerykańska opowieść o tym, jak jednostka czy społeczność może wpaść w obłęd"- wyjaśnia Tomasz Hynek. Ewa Błaszczyk dodaje, że mechanizmy, które przedstawił  w swoich tekstach Witkacy, są aktualne bez względu na epokę w której żyjemy.

Na scenie zobaczymy m.in.: Ewę Błaszczyk, Monikę Obarę, Stanisława Brudnego, Wiesława Cichego, Mirosława Zbrojewicza, Wojciecha Zielińskiego. Twórcy zapowiadają, że choć spektakl powstał w niemal okrągłą 70. rocznicę śmierci autora, który popełnił samobójstwo 17 września 39 roku, nie jest jednak tzw. spektaklem rocznicowym.

WYGRAJ BILET:
Aby wygrać podwójne zaproszenie na dzisiejszy (13 listopada) spektakl należy odpowiedzieć na pytanie: Pierwotnie powieść Witacego miała nosić inny tytuł. Jaki?

Prawidłowe odpowiedzi należy przesyłać na adres: kultura.konkurs@polskieradio.pl 
W tytule wiadomości należy podać tytuł spektaklu. W treści wiadomości prosimy o podanie swojego imienia i nazwiska. Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej drogą mailową. 

 

Zobacz więcej na temat: Ewa Błaszczyk TEATR Warszawa
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
www.narodoweczytanie.polskieradio.pl
Cichociemni

Czytaj także

"Nienasycenie" w Studio

Ostatnia aktualizacja: 28.10.2009 12:27
W warszawskim Teatrze Studio trwają ostatnie próby przed polską prapremierą „Ninasycenia” Stanisława Ignacego Witkiewicza. Spektakl reżyseruje Tomasz Hynek.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Holly w Nowym Jorku - WYGRAJ BILET!

Ostatnia aktualizacja: 08.02.2010 13:07
Miłośnicy "Śniadania u Tiffany'ego" powinni koniecznie zobaczyć spektakl "HollyDay" w Teatrze Studio. Do jego wyreżyserowania Michała Siegoczyńskiego zainspirowała powieść Trumana Capote'a. Podwójne zaproszenia czekają!
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Obrock" - WYGRAJ BILET

Ostatnia aktualizacja: 29.01.2010 08:41
Do repertuaru Teatru Studio powraca spektakl w reżyserii Bartosza Zaczykiewicza - "Obrock". Dla naszych czytelników przygotowaliśmy podwójne zaproszenia.
rozwiń zwiń