X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polska Marynarka w II Wojnie Światowej

Okręty wojenne w Szczecinie. Manewry Baltops 17 na Bałtyku

Ostatnia aktualizacja: 08.06.2017 13:52
Na Bałtyku trwają największe w tym roku międzynarodowe ćwiczenia. W manewrach Baltops 17 bierze udział ponad 40 okrętów wojennych z 14 państw - mówi w rozmowie z portalem PolskieRadio.pl kmdr ppor. Radosław Pioch, rzecznik prasowy 3. Flotylli Okrętów. Pierwsze działania portowe odbywają się w Szczecinie.
Ćwiczenia potrwają do 17 czerwca i zakończą się w Kilonii
Ćwiczenia potrwają do 17 czerwca i zakończą się w KiloniiFoto: PAP/EPA/VALDA KALNINA

Manewry morskie BALTOPS organizowane są na Bałtyku od 1972 roku. Oparte są na wspólnych działaniach morskich, ze szczególnym uwzględnieniem poszukiwania i zwalczania okrętów podwodnych, wojny minowej, obrony powietrznej, czy też obrony przed atakami okrętów nawodnych. 

W tym roku gospodarzem międzynarodowych ćwiczeń jest Szczecin. Kmdr ppor. Radosław Pioch, rzecznik prasowy 3. Flotylli Okrętów w rozmowie z portalem PolskieRadio.pl opowiedział, jakie zadania będą wykonywane podczas tegorocznych manewrów. Co dokładnie będą robić wojskowi? Zapraszamy do obejrzenia całego materiału.

aj

Zobacz więcej na temat: wojsko POLSKA