X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Lato z Radiem 2018

"Lato z radiem" w Szczebrzeszynie

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2018 15:01
"Chrząszcz brzmi w trzcinie w Szczebrzeszynie i Szczebrzeszyn z tego słynie". Ale nie tylko i właśnie o tym mówiliśmy w sobotnim "Lecie z radiem".
Pomnik chrząszcza w Szczebrzeszynie
Pomnik chrząszcza w SzczebrzeszynieFoto: Shutterstock

Odwiedziliśmy Muzeum Starych Zegarów, Zagrodę w Guciowie oraz Roztoczański Park Narodowy, świętujący Dzień Otwarty właśnie 11 sierpnia. Po Szczebrzeszynie oprowadziła nas przewodniczka Maria Formal, a Koło Gospodyń Wiejskich na czele z Elżbietą Ordyniec zaprasiło nas na lokalny poczęstunek.

Piotr Duda, pomysłodawca Festiwalu Stolica Języka Polskiego oraz przewodnik miejski Janusz Kapecki opowiedzieli o tegorocznej imprezie.

abi

Zobacz więcej na temat: podróże po Polsce