X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

Polacy w Tajlandii niosą pomoc potrzebującym na Phuket

22.04.2020 12:43
Grupa Polaków zorganizowała zbiórkę pieniędzy na pomoc tajskim rodzinom poszkodowanym w wyniku epidemii koronawirusa i związanego z nim kryzysu, który dotknął wyspę Phuket. Mieszkańcy wyspy żyją głównie z turystyki, a ta - w zawiązku z pandemią - praktycznie zupełnie ustała. Z powodu zamknięcia kraju, dzielnic oraz wszystkich usług na wyspie, tysiące osób straciło swoją pracę i źródło utrzymania.
Przekazywanie darów potrzebującym na Phuket
Przekazywanie darów potrzebującym na PhuketFot.: Piotr Pająk/Archiwum prywatne

Piotr Pająk prowadzi w serwisie YouTube kanał "Podróże Wojownika", na którym opisuje życie na Phuket w Tajlandii.

Razem ze swoimi przyjaciółmi zorganizował zbiórkę pieniędzy by pomóc tajskim rodzinom, które stanęły w obliczu ogromnego kryzysu. - Phuket żyje głównie z turystyki, gdzie pracują lokalni mieszkańcy. W ciągu 5 dni na naszą zrzutkę ludzie wpłacili równowartość ponad 65 tys złotych - poinformował Polskie Radio dla Zagranicy . - Każdego dnia rozdajemy od 500-1000 obiadów, dodatkowo robimy paczki z suchą żywnością dla rodzin z najbiedniejszych rejonów. Dostarczyliśmy również maseczki do lokalnego szpitala, planujemy również pomóc dzieciakom z domu dziecka. - tłumaczył Pająk.

Jednak jak zaznacza Piotr Pająk tych, którym niezbędna jest pomoc, jest znacznie więcej. Podróżnik zachęca do udziału w zbiórce, która dostępna jest w serwisie zrzutka.pl.

>>>Bezpośredni link do akcji dostępny jest pod tym adresem<<<

dad