X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

W Senacie podsumowano XI akcję "Lato z Polską"

22.10.2019 15:50
W Senacie podsumowano zorganizowaną po raz 11. akcję "Lato z Polską". Projekt skierowany jest do dzieci polskiego pochodzenia z całego świata. W jego ramach organizowane są pobyty edukacyjno-integracyjne.
Audio
  • Dariusz Piotr Bonisławski, prezes Stowarzyszenia "Wspólnota Polska" o akcji "Lato z Polską". Rozmowa Haliny Ostas [posłuchaj]
  • Podsumowanie akcji "Lato z Polską". Uroczystość w Senacie RP. Relacja Haliny Ostas [posłuchaj]
Logo akcji Lato z Polską
Logo akcji Lato z PolskąSenat RP

Wicemarszałek Senatu Maria Koc powiedziała, że "Lato z Polską" jest jednym z najważniejszych przedsięwzięć realizowanych w ramach pieczy sprawowanej nad Polonią. Poinformowała, że w tym roku nasz kraj w ramach projektu odwiedziło 6400 młodych Polaków z zagranicy. Maria Koc podkreślała, że izba przywiązuje wielką wagę do tego projektu, na jego realizację przeznaczona jest 1/10 środków, którymi Senat dysponuje w ramach sprawowania pieczy nad Polonią i Polakami zagranicą.

Wicemarszałek Senatu przypomniała, że do tej pory podczas akcji "Lato z Polską" nasz kraj odwiedziła młodzież z 34 krajów.

Akcję "Lato z Polską" organizuje Stowarzyszenie Wspólnota Polska we współpracy z polskimi samorządami.

Relacje z poszczególnych miejscowości można zobaczyć pod tym adresem.

IAR/dad

Zobacz więcej na temat: Senat Polonia