X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

Kierunek: Polska. Po powrocie z Manchesteru

17.01.2020 22:24
Zamieszkaliśmy w Manchesterze z myślą o pozostaniu na stałe, kupnie domu, założeniu rodziny. Jednak, im dłużej tam byliśmy, tym bardziej nam czegoś brakowało, a perspektywa mieszkania na Wyspach nie była aż tak atrakcyjna, jak na początku - mówi Hubert Gawroński.
Audio
  • Audycja Kierunek: Polska. Po powrocie z Manchesteru
Manchester
Manchesterfoto: Hubert Gawroński

Wyjechaliśmy w 2012, wróciliśmy w 2017. Chciałem rozwijać się zawodowo, jako projektant aplikacji i stron, żona – Weronika, wyjechała aby skończyć studia na kierunku modowym (kupiectwo i zarządzanie projektem) i zdobyć doświadczenie w tym kierunku– opowiada Hubert Gawroński.

Osiedliśmy w Manchesterze z myślą o pozostaniu na stałe, kupnie domu, założeniu rodziny. Jednak, im dłużej tam byliśmy, tym bardziej nam czegoś brakowało, a perspektywa mieszkania na Wyspach nie była aż tak atrakcyjna, jak na początku. Przez ostatnie 2 lata pobytu często rozmyślaliśmy czy wrócić do Polski, zostać w Anglii, a może wyjechać do jeszcze innego kraju – wspomina bohater audycji Kierunek: Polska.

Pracę w Polsce znalazłem przez Internet. Odbyłem wiele rozmów on-line i zdecydowałem się na ofertę najbardziej odpowiadającą naszym potrzebom. Wróciliśmy z całym dobytkiem w ciągu miesiąca od otrzymania decyzji o współpracy. Zachętą do powrotu, był również fakt, że mieliśmy dom, do którego mogliśmy wrócić – podkreśla reemigrant.

Na rozmowę z Hubertem Gawrońskim, po powrocie z Manchesteru, zaprasza Małgorzata Frydrych.