X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

Moskwa: w polskiej szkole śpiewano kolędy

25.01.2020 15:45
W Moskwie Polacy wspólnie śpiewali kolędy i pastorałki. Spotkanie zorganizowali nauczyciele pracujący w polskiej szkole, działającej przy ambasadzie Rzeczpospolitej. Przez prawie dwie godziny w polskim przedstawicielstwie dyplomatycznym w Moskwie rozbrzmiewały znane kolędy i pastorałki. Na scenie występowali zarówno uczniowie, jak i ich rodzice.
Audio
  • W Moskwie Polacy wspólnie śpiewali kolędy i pastorałki. Materiał Macieja Jastrzębskiego (IAR)
Zdj. ilustracyjne
Zdj. ilustracyjneShutterstock/ittipon

- Dzięki takim spotkaniom dzieci, których rodzice pracują w Rosji, nie tracą kontaktu z polskimi tradycjami i naszą kulturą - powiedziała Polskiemu Radiu małżonka ambasadora Rzeczpospolitej w Moskwie Joanna Marciniak. Część uczniów pochwaliła się też umiejętnością gry na różnych instrumentach, wykonując między innymi "Cichą noc" i "Lulajże Jezuniu".

Organizatorzy zadbali o to, aby każdy z uczestników miał teksty prezentowanych kolęd i mógł zaśpiewać wspólnie z tymi, którzy występowali na scenie.

IAR/dad

Zobacz więcej na temat: Moskwa Polacy w Rosji Rosja