Oficjalny Nadawca Radiowy

Tokyo 2020

Tokio 2020: Beata Pacut zapowiada walkę o medal. "Polskie judo na niego czeka"

Ostatnia aktualizacja: 22.07.2021 22:50
Beata Pacut będzie jednym z sześciu reprezentantów Polski w judo na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio. Mistrzyni i wicemistrzyni Europy jest jedną z naszych nadziei medalowych i wierzy, że swoim występem w turnieju olimpijskim może dostarczyć kibicom sporo radości.  
Beata Pacut
Beata PacutFoto: PAP/NUNO VEIGA

Polskie Radio - Oficjalny Nadawca Radiowy Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020 - przekaże 120 godzin transmisji, relacji i serwisów z Japonii. Dodatkowo portal PolskieRadio24.pl specjalnie na to wielkie święto sportu przygotował specjalny serwis.

serwis Tokio grafika 1200x660 - 02.png
Tokio 2020 - SERWIS SPECJALNY

Nasza reprezentantka cieszy się, że może wystartować na turnieju rozgrywanym w Japonii, czyli szczególnym miejscu dla judo. - To kolebka judo, każdy obóz w tym kraju jest wyjątkowy, a co dopiero igrzyska! - mówi Pacut w rozmowie Polskim Radiem.

Aktualna mistrzyni Europy wierzy, że może sięgnąć po medali podkreśla, że podobne marzenie mają również jej koledzy z reprezentacji. - Jedziemy wszyscy po medal, będziemy walczyć z całych sił i robić wszystko, by wrócić z krążkami do Polski. Na medal czeka całe polskie judo - zapowiada.

Posłuchaj
01:58 Beata Pacut przed startem w Tokio.mp3 Beata Pacut przed startem w Tokio

Polka zapewnia, że jest w dobrej formie i może wygrywać swoje walki na wiele sposobów. - Moją mocną stroną jest wiele technik. Razem z trenerami mocno nad nimi pracowaliśmy i wierzę, że ich kombinacja zaskoczy rywalki - deklaruje.

Reprezentantka Polski stoczy swój pierwszy pojedynek 29 lipca. W 1/16 finału zmierzy się z Sarah Myriam Mazouz z Gabonu.

Polskie Radio jest Patronem Medialnym Polskiego Komitetu Olimpijskiego Polskie Radio jest Patronem Medialnym Polskiego Komitetu Olimpijskiego

Partnerzy

Partner

Czytaj także

Tokio 2020: polska taekwondzistka wolna od koronawirusa

Ostatnia aktualizacja: 17.07.2021 12:57
Szykująca się do igrzysk taekwondzistka Aleksandra Kowalczuk otrzymała negatywny wynik testu na obecność COVID-19, który musiała zrobić po wcześniejszym pozytywnym - przekazał trener Waldemar Łakomy. Mimo to jego podopieczna musiała przełożyć termin wylotu do Tokio.
rozwiń zwiń