Oficjalny Nadawca Radiowy

Tokyo 2020

Tokio 2020: Amelia Bródka poza finałem konkurencji park. Zajęła 17. miejsce

Ostatnia aktualizacja: 04.08.2021 04:30
Reprezentantka Polski w jeździe na deskorolce Amelia Bródka zajęła 17. miejsce w eliminacjach konkurencji park i nie awansowała do olimpijskiego finału w Tokio. Startowało 20 zawodniczek, a o medale później w środę powalczy osiem najlepszych.
Amelia Bródka
Amelia Bródka Foto: PAP/Leszek Szymański
  • Igrzyska w Tokio potrwają do 8 sierpnia
  • Impreza w stolicy Japonii pierwotnie miała się odbyć rok temu, ale została przełożona z powodu pandemii koronawirusa SARS-CoV-2
Tokio 2020 - SERWIS SPECJALNY

>>> SPRAWDŹ TABELĘ MEDALOWĄ <<<

Polskie Radio - Oficjalny Nadawca Radiowy Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020 - przekaże 120 godzin transmisji, relacji i serwisów z Japonii. Dodatkowo portal PolskieRadio24.pl specjalnie na to wielkie święto sportu przygotował specjalny serwis.

Bródka uzyskała 20,17 pkt i zdołała wyprzedzić trzy rywalki.

Wygrała reprezentantka Japonii Sakura Yosozumi (19 lat). Srebro wywalczyła jej 12-letnia rodaczka Kokona Hiraki, a brąz 13-letnia Brytyjka Sky Brown.

17. Amelia Bródka (Polska) odpadła w eliminacjach

Igrzyska w Tokio potrwają do 8 sierpnia.

Zawody w stolicy Japonii pierwotnie miały się odbyć rok temu, ale zostały przełożone z powodu pandemii koronawirusa SARS-CoV-2.

Polskie Radio jest Patronem Medialnym Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

Jesteśmy jedną drużyną

Partnerzy

Partner

Natalia Kaczmarek pewnie awansowała do półfinału biegu na 400 metrów podczas igrzysk olimpijskich w Tokio. Polka w swym biegu kwalifikacyjnym była druga z czasem 51,06 sekundy.

Polscy siatkarze odpadli z igrzysk olimpijskich w ćwierćfinale. Biało-Czerwoni ulegli Francji 2:3 i po raz piąty z rzędu zatrzymali się w olimpijskiej rywalizacji na tym etapie rywalizacji...

Michał Haratyk i Konrad Bukowiecki nie wystąpią w finale pchnięcia kulą w igrzyskach olimpijskich w Tokio. Pierwszy z nich uzyskał 20,86 i został sklasyfikowany na 13. miejscu, a Bukowiecki miał wynik 20,01 i zajął 23. lokatę. Kwalifikacje wygrał rekordzista świata Ryan Crouser (USA) - 22,05.