X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Radio Parlament
Section01

Sejm wznowił obrady po wakacyjnej przerwie

migracja
migrator migrator 26.08.2009

Podczas trzydniowego posiedzenia posłowie zajmą się między innymi rządową propozycją ustawy offsetowej. Ma ona usprawnić proces zaopatrzenia armii w nowoczesny sprzęt.

Podczas trzydniowego posiedzenia posłowie zajmą się między innymi rządową propozycją ustawy offsetowej. Ma ona usprawnić proces zaopatrzenia armii w nowoczesny sprzęt. Przedmiotem obrad będzie również projekt ustawy autorstwa klubu PiS zaostrzającym przepisy kodeksu karnego wobec pijanych kierowców. Parlament zakończy także prace nad ustawą dotyczącą służby celnej i rozdziału stanowiska prokuratora generalnego i ministra sprawiedliwości.

Pierwszy dzień posiedzenia odbywa się pod hasłem "Polska bez barier - Sejm bez barier". Jest ona związana z przeprowadzoną modernizacją sali plenarnej, która przystosowana została dla osób niepełnosprawnych. Obok mównicy dla posłów, stanęła druga - mniejsza, przystosowana dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Prowadzi do niej specjalnie przygotowany podjazd.

Marszałek Sejmu Bronisław Komorowski cieszy się, że od dziś niepełnosprawni posłowie nie będą musieli przemawiać z końca sali. Poseł PO Sławomir Piechota przemawiając z nowej mównicy sejmowej podkreślał, że najważniejsze miejsce polskiej demokracji zyskało nowe oblicze.

W tej kadencji Sejmu jest trzech posłów, poruszających się na wózkach.

Section02
Section03
Section04