X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Sztywny Pal Azji: udało nam się powrócić do Jarocina'86

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2012 15:30
Legenda polskiego rocka powraca w odświeżonym składzie, ale nie traci dawnego ducha. Muzycy Sztywnego Pala Azji opowiedzieli w "Muzycznej Jedynce" o ósmej w dorobku zespołu płycie "Fiss Pink".

Z oryginalnego składu pozostał już tylko gitarzysta i autor tekstów Jarosław Kisiński. Wokalistę Leszka Nowaka zastąpił Bartosz Szymoniak, którego wielu pamięta jeszcze jako finalistę IV edycji programu "Idol". - Na początku wszyscy pytali o Leszka, ale nowy skład został w końcu zaakceptwany - zadeklarowali w studiu Jedynki muzycy Sztywnego Pala Azji. - W zeszłym roku zagraliśmy ponad 70 koncertów dla zapełnionych po brzegi sal.

Gościem Marii Szabłowksiej był także nowy gitarzysta i klawiszowiec Wojciech Wołyniak, który podkreślił ogormne znaczenie i osobisty charakter tekstów Kisińskiego. To dzięki nim na płycie "Fiss Pink" udało się osiągnąć klimat znanego z pierwszych koncertów grupy.

Więcej o nowym albumie Sztywnego Pala Azji w nagraniu fragmentu audycji "Muzyczna Jedynka".

Czytaj także

Sztywny Pal Azji "Na moim lustrze"

Ostatnia aktualizacja: 12.04.2012 17:00
Piosenkę Dnia Jedynki będzie można usłyszeć w piątek w "Sygnałach dnia" o 8:12, w "Czterech porach roku" ok. godz. 11:20, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 15:15 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17:05.
rozwiń zwiń