X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Muzykoterapia: Jacek Hawryluk zdradza całą prawdę o Polskim Radiu (wideo)

Ostatnia aktualizacja: 03.05.2011 07:00
Dziennikarz wspomina między innymi, jak Piotr Kaczkowski ogłosił Nowy Rok o godzinie 19:00. Paramuzyczna ankieta pozwoliła mu się otworzyć.

Słuchacze Dwójki znają go przede wszystkim jak konesera muzyki dawnej i barokowej, Trójkowicze natomiast - jako znawcę najnowszych nurtów alternatywy. W istocie Jacek Hawryluk pozostaje jednym z najbardziej wszechstronnych dziennikarzy muzycznych w Polsce. Karierę rozpoczynał w legendarnej Rozgłośni Harcerskiej, ale w 2001 roku związał się na dobre z Polskim Radiem.

Ten gruntownie wykształocny muzykolog otwarcie przyznaje, że muzyka potrzebna jest światu do seksu. Przy okazji wyjaśnia też, co łączy Marka Minkowskiego z Johnnym Cashem oraz na czym polega problem z "trójkątem dyrygenta".

Aby obejrzeć "Muzykoterapię z Jackiem Hawrylukiem" wystarczy kliknąć odpowiednią ikonę w boksie "Video" po prawej stronie.

Czytaj także

Muzykoterapia: Do czego tańczy Marek Niedźwiecki

Ostatnia aktualizacja: 27.04.2011 07:00
Zobacz, jak na to i inne pytania z naszej muzycznej wideo ankiety odpowiedział legendarny prezenter Listy Przebojów Programu Trzeciego.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Misteria Paschalia 2011 – podsumowanie (wideo)

Ostatnia aktualizacja: 28.04.2011 13:15
W tym tygodniu zakończył się Festiwal Misteria Paschalia. Swoimi wrażeniami z festiwalowych koncertów podzielił się z nami dziennikarz Dwójki Jacek Hawryluk.
rozwiń zwiń