X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Novika i Mika Urbaniak składają płytowy hołd Kukulskiemu

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2011 15:40
Jak zabrzmią utwory skomponowane dla Anny Jantar, Haliny Frąckowiak, Ireny Jarockiej i Krzysztofa Krawczyka w interpertacjach młodych gwiazd r'n'b przekonać można będzie się już 21 marca.

Zmarły we wrześniu minionego roku kompozytor był przez kilkadziesiąt lat jednym z najważniejszych motorów napędowych polskiej muzyki rozrywkowej. Miał jednak raczej status szarej eminencji, tworząc dla (i zarazem w cieniu) m.in. swojej żony Anny Jantar oraz córki Natalii Kukulskiej. Tej ostatniej przypadnie zapewne do gustu płyta, której premiera planowana jest na pierwszy dzień wiosny. Przeboje ojca (m.in. "Tyle słońca w całym mieście" , "Papierowy księżyc" i "Nic nie może wiecznie trwać") zaserwowane zostaną w bliskich jej stylistykach nowoczesnego popu, r'n'b oraz smooth jazzu. Wśród zaproszonych do nagrania albumu gości znaleźli się Novika, Mika Urbaniak, Kasia Cerekwicka oraz Kasia Wilk.

Czytaj także

Jarosław Kukulski nie żyje. "To był wielki artysta"

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2010 16:57
W Warszawie zmarł Jarosław Kukulski - kompozytor i autor takich przebojów, jak: "Najtrudniejszy pierwszy krok" i "Tyle słońca w całym mieście". Miał 66 lat.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Muzyczne epitafia

Ostatnia aktualizacja: 01.11.2010 06:15
Co roku czas zadaje bolesne rany światu muzyki. Odchodzą od nas twórcy niezapomnianych przebojów, autorzy wielu naszych radości i wzruszeń.
rozwiń zwiń