X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Mają głowy zamiast...

Ostatnia aktualizacja: 03.11.2011 00:00
Być może elektronicznemu duetowi Duck Sauce udało się stworzyć najbardziej obleśny teledysk w historii. Zobaczcie sami...

Teledysk do piosenki "Big Bad Wolf" pojawił się w sieci tydzień temu, a już doczekał się ponad półtora miliona wyświetleń w samym serwisie youtube.com. To bez wątpienia zasługa szokującego teledysku z pogranicza absurdalnej pornografii i anatomicznego science-fiction.

Przypomnijmy, że didżejsko-producencki duet Duck Sauce, choć dotychczas nie sięgał po obyczajowe prowokacje, już wcześniej opierał swój sukces na "efektownych" chwytach. Ich zeszłoroczny przebój "Barabara Streisand" zyskał miliony fanów na całym świecie za sprawą sampla z piosenki Boney M "Gotta Go Home".

Czytaj także

Diabelskie techno księdza Natanka (wideo)

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2011 11:20
Wypowiedzi ks. Piotra Natanka - który twierdzi, że utrzymuje kontakt telefoniczny z Bogiem, a "Życiński wyje w piekle" - zainspirowały popularnego na Youtube "specjalistę ds. sieczki audiowizualnej" VJ Dominiona.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Fisz i Emade pokazują "Zwierzę bez nogi"

Ostatnia aktualizacja: 25.10.2011 10:16
Pierwszy singiel albumu pod tym samym tytułem już w sieci. Zobacz, jak Fisz i Emade zmienili się, by go nagrać. Cała płyta już w listopadzie.
rozwiń zwiń