X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Chopin rusza na ratunek Japonii

Ostatnia aktualizacja: 01.04.2011 13:00
Już 8 kwietnia bedzie miała miejsce premiera albumu "Solidarni z Japonią", przygotowanego z inicjatywy Programu Trzeciego Polskiego Radia. Dochód ze sprzedaży nagrań m. in. Krystiana Zimermana i Rafała Blechacza wspomoże ofiary kataklizmów w Kraju Kwitnącej Wiśni.

Do grona najwybitniejszych światowych twórców zaangażowanych w "sprawę japońską" dołączą teraz polscy laureaci Konkursów Chopinowskich: Krystian Zimerman, Rafał Blechacz, Piotr Paleczny, Janusz Olejniczak, Ewa Pobłocka, Barbara Hesse-Bukowska i Adam Harasiewicz. Niektóre z nagrań to rejestracje dokonane na żywo w trakcie legendarnych warszawskich Konkursów.

Album "Solidarni z Japonią" powstał z inicjatywy Programu Trzeciego Polskiego Radia. Najwybitniejsi polscy chopiniści zrzekli się praw do honorariów, a do promocji projektu przekonaliśmy wszystkie najważniejsze, ogólnopolskie  media w Polsce: Radio RMF FM, Radio RMF Classic, Radio Zet, Radio Chilli Zet, Radio Pin, Radio Tok Fm, oraz, oczywiście, Program I, Program II i Program IV Polskiego Radia, a także TVP1, TVP2, TVN, Polsat i Polsat News. Akcję objął honorowym patronatem Prezydent RP, Pan Bronisław Komorowski.

Zachęcamy każdą polską rodzinę do zakupu tego albumu jako wyrazu solidarności Narodu Polskiego z Narodem Japońskim w obliczu tragedii, która dotknęła Japonię 11 marca tego roku.

Czytaj także

Tragedia w Japonii jednoczy muzyków

Ostatnia aktualizacja: 28.03.2011 13:40
Gwiazda popu Lady Gaga, ikona awangardy Yoko Ono oraz twórca eskperymentalnej muzyki elektronicznej Christian Fennesz to tylko kilku uczetsników pospolitego ruszenia muzyków, spieszących na pomoc dotkniętemu kataklizmem Krajowi Kwitnącej Wiśni.
rozwiń zwiń
Czytaj także

37 utworów dla Japonii. Płyta "Songs for Japan" od 11 kwietnia w sklepach

Ostatnia aktualizacja: 28.03.2011 16:52
Całkowity dochód ze sprzedaży albumu zasili konto Japońskiego Czerwonego Krzyża - organizacji charytatywnej pomagającej ofiarom trzęsienia ziemi i tsunami, które w marcu nawiedziły Japonię.
rozwiń zwiń