X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Triumf polskiego jazzu na światowych salonach

Ostatnia aktualizacja: 06.04.2014 14:48
Od ostatniej audycji "Kwadrans jazzu" minęły 3 miesiące, od tamtej pory polski jazzman zdobył nagrodę Grammy. Chodzi oczywiście o Włodka Pawlika i jego płytę "Night In Calisia" nagraną wspólnie z Randym Breckerem oraz filharmonikami kaliskimi.
Audio
  • Triumf polskiego jazzu na światowych salonach (W tonacji Trójki)
Włodek Pawlik
Włodek PawlikFoto: Wojciech Kusiński/PR

Polski jazz znów święci triumfy popularności na światowych salonach. - Nagroda Grammy zwróci także uwagę na nieco młodszych polskich muzyków - mówi w audycji Michał Margański.

Koncert Włodka Pawlika w Trójce - wideo i zdjęcia >>>
Wszystko zaczęło się w 2010 roku, wtedy trio Włodka Pawlika, trębacz Randy Brecker i Orkiestra Filharmonii Kaliskiej pod batutą Adama Klocka wystąpili w Kaliszu z okazji 1850. rocznicy założenia miasta. Koncert tak się spodobał publiczności, że 2 lata później artyści spotkali się w studiu i nagrali płytę "Night in Calisia". Album został nagrodzony w kategorii Najlepszy Album Dużego Zespołu Jazzowego.

Włodek Pawlik: inspiracje wypełniają moją wyobraźnię>>>

Na "Kwadrans Jazzu" zapraszamy w każdy piątek o godz. 15.45. Audycja przygotowywana jest wspólnie z Narodowym Instytutem Audiowizualnym.

(mp, gs)

Czytaj także

Włodek Pawlik: inspiracje wypełniają moją wyobraźnię

Ostatnia aktualizacja: 12.02.2014 20:30
- To zainteresowanie mną jest teraz zrozumiałe. Mam swoje pięć minut - mówi w audycji "Program alternatywny" Włodek Pawlik. Artysta odebrał niedawno nagrodę Grammy za "najlepszy album dużego zespołu jazzowego". W USA uhonorowano go za płytę "Night in Calisia".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Włodek Pawlik zawdzięcza Grammy... żonie

Ostatnia aktualizacja: 14.02.2014 11:00
- Propozycje do nagrody Grammy trzeba zgłosić przed końcem sierpnia. Dlatego, o czym Włodek nic nie wiedział, bardzo zabiegałam o to, by kontrakt z amerykańską wytwórnią Summit Records został zawarty do tego czasu - zdradziła w "Poranku Dwójki" Jolanta Pawlik, małżonka i menedżerka znakomitego pianisty i kompozytora
rozwiń zwiń
Czytaj także

Włodek Pawlik: Grammy to skokowy wzrost zainteresowania

Ostatnia aktualizacja: 19.02.2014 06:32
- Jest to dar losu, który będę się starał wykorzystać - mówi o zdobyciu nagrody Grammy Włodek Pawlik. Po otrzymaniu amerykańskiego wyróżnienia, muzyk od razu dostał wiele propozycji.
rozwiń zwiń