X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Sentyment za PRL-em

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2012 11:45
W dzisiejszej "Kulturze w wielkim mieście" mówilismy o socrealu i designie w PRL-u.
Audio
Saturator przy ul. Długiej w Gdańsku, 1968.
Saturator przy ul. Długiej w Gdańsku, 1968. Foto: Mrs. Misztalska/z archiwum domowego Macieja Misztalski/Wikipedia, lic. CC.

Gośćmi programu bylibędą: prof. Waldemar Baraniewski (specjalista od socrealizmu z Instytut Historii Sztuki UW, autor książki "Architektura Warszawy w czasach stalinowskich. MDM"), Łukasz Gorczyca (Raster, współautor książki i wystawy "Foto-soc-design 1950-60", która otwiera się w Galerii Asymetria w sobotę), Ilona Karwińska (szefowa Muzeum Neonów w Warszawie) i Anna Maga (kuratorka Zbiorów Designu w Muzeum Narodowym w Warszawie, współkuratorka wystawy "Chcemy być nowocześni. Polski design lat 50. i 60.").

Audycję prowadzili Marta Strzelecka i Mike Urbaniak.

 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Szpule" grasują po Zambrowie!

Ostatnia aktualizacja: 17.02.2012 17:09
Ludzie mówili, że w Zambrowie młodzi mężczyźni muszą się strzec – robotnice z Zakładu Przemysłu Bawełnianego ponoć prowadziły się nie najlepiej. Ile jest prawdy w jednej z najbardziej pikantnych legend PRL-u?
rozwiń zwiń