Letnia Filharmonia AUKSO. Suwalskie wakacje z muzyką współczesną

Ostatnia aktualizacja: 27.07.2015 11:00
- Odbieram sygnały, że są ludzie, którzy planują urlopy, żeby przyjechać na nasz festiwal - mówiła o XVI Letniej Filharmonii AUKSO Justyna Rekść-Raubo, dyrektor imprezy.
Audio
  • Justyna Rekść-Raubo o programie XVI Letniej Filharmonii AUKSO (Poranek Dwójki)
Podczas koncertu finałowego XVI Letniej Filharmonii AUKSO (1.08.2015) usłyszymy utwory z najnowszej płyty Marcina Wyrostka For Alice (na zdj. fragm. okładki), nagranej wraz z zespołem Tango Corazon i AUKSO Orkiestrą Kameralną Miasta Tychy
Podczas koncertu finałowego XVI Letniej Filharmonii AUKSO (1.08.2015) usłyszymy utwory z najnowszej płyty Marcina Wyrostka "For Alice" (na zdj. fragm. okładki), nagranej wraz z zespołem Tango Corazon i AUKSO Orkiestrą Kameralną Miasta TychyFoto: mat. promocyjne AGORA S.A.

XVI Letnia Filharmonia AUKSO to unikalny projektu kulturalno-edukacyjny, który opiera się na jednej z najlepszych orkiestr kameralnych w Polsce - AUKSO Orkiestrze Kameralnej Miasta Tychy pod dyrekcją Marka Mosia. Festiwal odbywa się od kilkunastu już lat na Suwalszczyźnie, a od roku także na południu Polski - w Pieninach.

Dyrektor festiwalu podkreślała, że impreza nie tylko doskonale promuje muzykę współczesną w mniejszych ośrodkach miejskich, ale też staje się atrakcją, przyciągającą turystów do Suwałk. Jakim repertuarem organizatorzy zamierzają przyciągnąć widzów Letniej Filharmonii?

***
Tytuł audycji: Poranek Dwójki 

Prowadzi: Marcin Pesta

Gość: Justyna Rekść-Raubo (dyrektor XVI Letniej Filharmonii AUKSO)

Data emisji: 27.07.2015

Godzina emisji: 8.35

bch/kul

Czytaj także

XVI Letnia Filharmonia AUKSO – Wigry 2015

Ostatnia aktualizacja: 22.07.2015 19:10
Zapraszamy na kolejną odsłonę unikalnego projektu kulturalno-edukacyjnego, który opiera się na jednej z najlepszych orkiestr kameralnych w Polsce – AUKSO Orkiestrze Kameralnej Miasta Tychy pod dyr. Marka Mosia.
rozwiń zwiń