X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Wigilia Mai Ostaszewskiej. Święto empatii

Ostatnia aktualizacja: 24.12.2014 14:49
- To zawsze był czas czułości wobec siebie oraz uważności wobec zwierząt - podkreślała znana aktorka w wigilijnym cyklu Dwójki.
Audio
Maja Ostaszewska. Gdy w Wigilię o północy w jej domu rodzinnym rozszczekały się psy, była przerażona, że nie rozumie ich mowy...
Maja Ostaszewska. Gdy w Wigilię o północy w jej domu rodzinnym rozszczekały się psy, była przerażona, że nie rozumie ich mowy...Foto: PAP/Stach Leszczyński

- Wychowałam się w tradycji buddyjskiej, jednak Boże Narodzenie było dla nas ważnym świętem rodzinnym. Śpiewaliśmy kolędy na głosy, bardzo długo wierzyliśmy w aniołka i czekaliśmy, aż o północy przemówią nasze psy i koty. Inne dzieci się z nas śmiały - opowiadała Maja Ostaszewska. - Dla nas to było święto czułości i uważności na innych, nie tylko członków rodziny. Dużo energii poświęcaliśmy na przykład uświadamianiu ludziom, że kupowanie żywego karpia jest źródłem ogromnego cierpienia dla tej istoty - podkreśliła.

A dlaczego świątecznej atmosfery nie da się doświadczyć w ciepłych krajach?

***

Audycja: Opowieści wigiline w Dwójce

Gość: Krzysztof Penderecki

Data emisji: 24.12.2014

Godzina emisji: 11.00

mm

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Kolęda z Dwójką w "Five o'clock". Zobacz wideo!

Ostatnia aktualizacja: 17.12.2014 14:00
To było wyjątkowe spotkanie. Po instrumenty sięgnęli bowiem, tak jak w zeszłym roku, dziennikarze Dwójki oraz zaprzyjaźnieni muzycy.
rozwiń zwiń