Dwójkowe specjały

Ostatnia aktualizacja: 02.04.2014 22:25
W audycji "Wybieram Dwójkę" będziemy zajmować się przede wszystkim naszymi radiowymi wydarzeniami: już zaraz zaczyna się festiwal Nowa Tradycja, a w sobotę odbędzie się premiera kolejnego słuchowiska nagrodzonego w naszym teatralnym konkursie.
Nowa Tradycja
Nowa TradycjaFoto: materiały promocyjne

Podczas czwartkowej konferencji prasowej zostanie m.in. ogłoszona lista zespołów dopuszczonych do XVII Konkursu Muzyki Folkowej Nowa Tradycja, omówione zostaną nowe zasady konkursu Folkowy Fonogram Roku, a także przedstawiony zostanie nowy plebiscyt dla słuchaczy radiowej Dwójki - Folkowy Fonogram Dwójki.

Nie zapomnimy jednak powiedzieć też o nowej premierze warszawskiego Teatru Dramatycznego i stołecznych dniach wagnerowskich, które przed nami.

Na audycję "Wybieram Dwójkę" zaprasza Adam Suprynowicz.

3 kwietnia (czwartek), godz. 16.00-18.00

mc

Czytaj także

Rozgrzewka przed XVII Festiwalem "Nowa Tradycja”

Ostatnia aktualizacja: 28.02.2014 08:00
Serdecznie zapraszamy dziennikarzy na konferencję prasową poprzedzającą XVII Festiwal Folkowy Polskiego Radia "Nowa Tradycja”. 3 kwietnia (czwartek) o godz. 13.00, w Studiu im. Władysława Szpilmana w głównej siedzibie Polskiego Radia.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Nieme kino w Teatrze Polskiego Radia! Rozmowa przed premierą

Ostatnia aktualizacja: 03.04.2014 13:00
- Pierwsza wersja sztuki o pionierze niemego kina Georges'u Mélièsie powstała w 2005 roku. Warto było poczekać na sukces 8 lat - mówiła w "Notatniku Dwójki" Monika Milewska, laureatka drugiej nagrody w naszym konkursie na tekst słuchowiska. Premiera jej "Podróży na księżyc" już 5 kwietnia!
rozwiń zwiń