Herbatka z Konstantym Andrzejem Kulką. Trwa transmisja!

Ostatnia aktualizacja: 02.10.2014 16:50
Gościem i bohaterem kolejnej audycji z cyklu "Five o'clock" będzie jeden z najwybitniejszych polskich skrzypków. Transmisję wideo z wydarzenia będzie można oglądać na naszej stronie.
Konstanty Andrzej Kulka
Konstanty Andrzej KulkaFoto: PAP/Piotr Polak

Konstanty Andrzej Kulka dał ponad 1500 recitali i koncertów z towarzyszeniem orkiestr z całego świata. Gra z najsłynniejszymi światowymi muzykami, występując m.in. na festiwalach w Lucernie, Bordeaux, Berlinie, Brighton, Pradze czy Barcelonie. Dorobek artysty obejmuje też niezliczoną ilość nagrań telewizyjnych i płytowych.Wybitny skrzypek pojawił się także gościnnie na płycie "Hat, Rabbit" swojej córki Gaby Kulki .

Zapraszamy do słuchania audycji ze Studia Polskiego Radia im. Władysława Szpilmana w sobotę, 4 października w godzinach 17.00-19.00 . Transmisję wideo z wydarzenia będzie można również oglądać na naszej stronie.
Na "Five o'clock" zaprasza Agata Kwiecińska.

mm/bch

Audycja powstała we współpracy z Narodowym Instytutem Audiowizualnym.

/

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Kulka: gdy byłem młody, też grałem szybko

Ostatnia aktualizacja: 09.02.2011 17:52
- Z wiekiem nauczyłem się zwalniać... - mówi jeden z najwybitniejszych polskich skrzypków, ostatnio znany głównie jako ojciec Gaby Kulki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Krzysztof Jakowicz: żyje się tu i teraz

Ostatnia aktualizacja: 25.09.2014 21:50
- Rzadko wracam do wspomnień, bo mój zawód polega na tym, by planować naprzód, a nie oglądać się za siebie. Poza tym jakiś czas temu doszedłem do wniosku, że nasze życie trwa "tu i teraz" - mówił Krzysztof Jakowicz. 30 września wybitny skrzypek świętować będzie 75. urodziny.
rozwiń zwiń