X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Herbatka z Konstantym Andrzejem Kulką. Trwa transmisja!

Ostatnia aktualizacja: 02.10.2014 16:50
Gościem i bohaterem kolejnej audycji z cyklu "Five o'clock" będzie jeden z najwybitniejszych polskich skrzypków. Transmisję wideo z wydarzenia będzie można oglądać na naszej stronie.
Konstanty Andrzej Kulka
Konstanty Andrzej KulkaFoto: PAP/Piotr Polak

Konstanty Andrzej Kulka dał ponad 1500 recitali i koncertów z towarzyszeniem orkiestr z całego świata. Gra z najsłynniejszymi światowymi muzykami, występując m.in. na festiwalach w Lucernie, Bordeaux, Berlinie, Brighton, Pradze czy Barcelonie. Dorobek artysty obejmuje też niezliczoną ilość nagrań telewizyjnych i płytowych.Wybitny skrzypek pojawił się także gościnnie na płycie "Hat, Rabbit" swojej córki Gaby Kulki .

Zapraszamy do słuchania audycji ze Studia Polskiego Radia im. Władysława Szpilmana w sobotę, 4 października w godzinach 17.00-19.00 . Transmisję wideo z wydarzenia będzie można również oglądać na naszej stronie.
Na "Five o'clock" zaprasza Agata Kwiecińska.

mm/bch

Audycja powstała we współpracy z Narodowym Instytutem Audiowizualnym.

/

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Kulka: gdy byłem młody, też grałem szybko

Ostatnia aktualizacja: 09.02.2011 17:52
- Z wiekiem nauczyłem się zwalniać... - mówi jeden z najwybitniejszych polskich skrzypków, ostatnio znany głównie jako ojciec Gaby Kulki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Krzysztof Jakowicz: żyje się tu i teraz

Ostatnia aktualizacja: 25.09.2014 21:50
- Rzadko wracam do wspomnień, bo mój zawód polega na tym, by planować naprzód, a nie oglądać się za siebie. Poza tym jakiś czas temu doszedłem do wniosku, że nasze życie trwa "tu i teraz" - mówił Krzysztof Jakowicz. 30 września wybitny skrzypek świętować będzie 75. urodziny.
rozwiń zwiń