X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kiedy popkultura spotkała muzykę poważną

Ostatnia aktualizacja: 01.12.2014 10:10
W programie "Wybieram Dwójkę" zrecenzujemy koncert Beth Gibbons, Bruce'a Dessnera i Krzysztofa Pendereckiego.
Koncert był kolejną - po wspólnych projektach z Aphex Twinem i Jonnym Greenwoodem - współpracą Krzysztofa Pendereckiego z artystami ze świata nowej muzyki nieklasycznej
Koncert był kolejną - po wspólnych projektach z Aphex Twinem i Jonnym Greenwoodem - współpracą Krzysztofa Pendereckiego z artystami ze świata nowej muzyki nieklasycznejFoto: Akumiszcza/Wikimedia/CC

W sobotę 29 listopada w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej wokalistka Portishead wykonała III Symfonię Góreckiego, a gitarzysta zespołu The National złoży hołd Lutosławskiemu. Orkiestrę prowadził Krzysztof Penderecki.

O koncercie w naszej audycji, a ponadto - zaproszenie na wspólne zwiedzanie dorocznej wystawy najlepszych plac dyplomowych warszawskiej ASP "Coming OuT", a także rozmowa z prof. Jerzym Marchwińskim o jego nowej książce i jubileuszu Katedry Kameralistyki Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie.

***

Na audycję "Wybieram Dwójkę" zapraszamy w poniedziałek w godzinach 16.00-18.00. Program poprowadzi Adam Suprynowicz.

mc/jp

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Krzysztof Szlifirski: Penderecki bał się, że porazi go prąd...

Ostatnia aktualizacja: 13.02.2014 16:00
- Współpracując przy tworzeniu jednej z pierwszych eksperymentalnych ilustracji do filmu, nie wiedziałem nawet do końca, co to jest muzyka elektroniczna - wspomina wieloletni współtwórca fenomenu Studia Eksperymentalnego Polskiego Radia, współpracownik m.in. Krzysztofa Pendereckiego. Profesor Krzysztof Szlifirski kończy 13 lutego 80 lat!
rozwiń zwiń