X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Inauguracja 9. Festiwalu Sacrum Profanum

Ostatnia aktualizacja: 09.09.2011 21:12
Koncert inauguracyjny w Dwójce w niedzielę o 19:30!
Audio

11 września w Krakowie rozpoczyna się 9. Festiwal Sacrum Profanum. Na scenie, w Hali Ocynowni Arcelor Mittal o godz. 19.30, obok Steve’a Reicha – znakomitego twórcy amerykańskiej sceny kompozytorskiej, giganta muzyki współczesnej – staną najwybitniejsi muzycy związani z jego twórczością, a wśród nich znakomity zespół Ensemble Modern oraz uważany za jednego z czołowych światowych gitarzystów – Jonny Greenwood, związany z legendarnym zespołem brytyjskim Radiohead.

Jonny
Jonny Greenwood

 

Koncert inauguracyjny 9. Festiwalu Sacrum Profanum będzie miał wymiar rocznicowy i poprzez staranny dobór repertuaru w uroczysty sposób uhonoruje ofiary dramatycznych nowojorskich wydarzeń sprzed dziesięciu lat. Znajdzie się w nim miejsce także na pierwszą część projektu "Sacrum Profanum, Made in Poland - Miłosz Sounds". Pięcioro wybitnych kompozytorów polskich młodego pokolenia – Paweł Mykietyn, Agata Zubel, Jagoda Szmytka, Aleksandra Gryka i Wojciech Ziemowit Zych – przygotowało, w roku setnej rocznicy urodzin Poety, pięć utworów inspirowanych twórczością Czesława Miłosza.  

Na transmisję z Krakowa zaprasza Adam Suprynowicz

W przerwie zapraszamy na audycję Agaty Kwiecińskiej Sacrum Profanum 2011

 

Program

Paweł Mykietyn Dwa wiersze Miłosza

Steve Reich Electric Counterpoint, Daniel Variations, Music for 18 Musicians

Wyk. Zygmunt Malanowicz, Maja Ostaszewska – recytacja, Steve Reich – fortepian, Jonny Greenwood (Radiohead) – gitara, Synergy Vocals, Ensemble Modern, Brad Lubman - dyrygent

11 września (niedziela), godz. 19:30

 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Piorunująca dawka Steve'a Reicha na Nowy Rok!

Ostatnia aktualizacja: 01.01.2012 14:00
Jacek Hawryluk i Bartek Chaciński przypomną w Dwójce najciekawsze momenty tegorocznego festiwalu"Sacrum Profanum", a Agata Kwiecińska przedstawi specjalny wywiad z jednym z najwybitniejszych kompozytorów naszych czasów.
rozwiń zwiń