X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Sztuka życia Richarda Shustermana

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2013 12:35
Na rozmowę z amerykańskim filozofem i pragmatykiem, twórcą somaestetyki i propagatorem filozofii jako sztuki życia zaprasza Barbara Schabowska.
Richard Shusterman
Richard ShustermanFoto: Erica Ando/Wikipedia, lic. CC

Richard Shusterman odwołuje się do antycznego rozumienia filozofii, wskazując na współczesne postaci, spełniające starożytny ideał. To myślicie, którzy łączą działalność akademicką z życiem filozoficznym: Dewey, Wittgenstein i Foucault, przedstawiciele trzech różnych tradycji filozoficznych i różnych sposobów życia.
Nieodłącznym elementem życia filozoficznego jest pismo i lektura tekstów filozoficznych – stąd nie jest to propozycja dla każdego. Niemniej każdy może korzystać z mądrości, jaką wypracowuje filozofia, a zwłaszcza somaestetyka, w jej namyśle nad ciałem jako ośrodkiem zmysłowo-estetycznego wartościowania.
6 sierpnia (wtorek), godz. 19.45

Zobacz więcej na temat: filozofia
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Ta jednostka - Søren Kierkegaard

Ostatnia aktualizacja: 07.05.2013 12:55
- U Kierkegaarda "pojedynczość" nie polega na romantycznej ekscentryczności i ostentacji, ale na zintensyfikowanym życiu duchowym, które on próbował odbudować - mówił w Dwójkowych "Rozmowach po zmroku prof. Edward Kasperski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Mistrz Eckhart interpretuje Biblię prawie jak Derrida"

Ostatnia aktualizacja: 02.07.2013 11:00
- Stawiał na wieloznaczność, umieszczał słowa Pisma Świętego w innym kontekście, przekształcał sensy. Język mistrza Eckharta jest dla współczesnego czytelnika zaskakująco intrygujący - mówił w Dwójce ks. profesor Jan Sochoń.
rozwiń zwiń