X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jak być autentycznym?

Ostatnia aktualizacja: 03.10.2014 12:00
W sobotnim "Poranku Dwójki" gościć będziemy wybitnego aktora i reżysera Andrzeja Seweryna i muzyka Olo Walickiego. Pretekstem spotkania jest premiera spektaklu "To be authentic, or no to be" w ramach 18. Festiwalu Szekspirowskiego w Gdańsku.
Andrzej Seweryn
Andrzej SewerynFoto: Grzegorz Śledź/PR2

Zainicjowane przez kontrabasistę i kompozytora Olgierda Walickiego spotkanie z aktorem i reżyserem Andrzejem Sewerynem podejmuje temat odrzucenia czy zakwestionowania pewnej konwencji, jest próbą odteatralizowania samych siebie w kontekście relacji zawodowej i prywatnej.

To spotkanie jest także zestawieniem odrębnych ludzkich postaw, charakterów i konstrukcji emocjonalnych. Dwa media - słowo i muzyka - staną się, na przykładzie bohaterów dzieł Williama Szekspira, obszarem wyeksponowania ludzkiej autentyczności lub jej braku.

Z gośćmi audycji w studiu Polskiego Radia w Gdańsku połączymy się o godz. 9.30.

Natomiast o godz. 8.35 Anna Chlebicka ze Stowarzyszenia Pracownia Etnograficzna zaprosi na weekendowe wydarzenie "Etnościeżki - weekend z ludowymi inspiracjami". W sobotę i w niedzielę  przestrzeń nowej warszawskiej pracowni Duży Pokój po raz pierwszy zapełni się gośćmi.
A poza tym: "Słowo na dzień", przegląd prasy, "Archiwalnia", "Pięć minut nad Biblią", wiadomości kulturalne i zaproszenia na imprezy kulturalne.
Do wygrania będzie też jak zwykle nasza płyta folkowa – tym razem będzie to nowy album z 10. Festiwalu Skrzyżowanie Kultur.
Na zaprasza Piotr Kędziorek
4 października (sobota), godz. 6.00-10.00

mc

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Hamlet" pełnoletni, czyli osiemnasty Festiwal Szekspirowski

Ostatnia aktualizacja: 25.09.2014 10:00
W "Poranku Dwójki" rozmawialiśmy o tegorocznej odsłonie Festiwalu Szekspirowskiego w Gdańsku, który odbywa się wyjątkowo jesienią - w dniach 27 września - 5 października 2014 roku.
rozwiń zwiń