X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Polskie Radio - dziewięć dekad w eterze

Ostatnia aktualizacja: 20.04.2015 17:50
Specjalny materiał w związku z uroczystym koncertem w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej na jubileusz 90-lecia Polskiego Radia.
Audio
  • Jacek Kaspszyk, Andrzej Siezieniewski oraz Paweł Sztompke zapraszają na galę 90-lecia Polskiego Radia (Poranek Dwójki)
  • Prof. Małgorzat Rozbicka - Dyrektor Narodowego Instytutu Dziedzictwa - o Międzynarodowym Dniu Ochrony Zabytków (Poranek Dwójki)
1 lutego 1925 roku wyemitowany został pierwszy program radiowy ze stacji nadawczej Polskiego Towarzystwa Radiotechnicznego
1 lutego 1925 roku wyemitowany został pierwszy program radiowy ze stacji nadawczej Polskiego Towarzystwa RadiotechnicznegoFoto: Karen/flickr/cc

O roli najstarszej rozgłośni w kraju mówili: jej prezes Andrzej Siezieniewski, dyrygent Jacek Kaspszyk oraz dziennikarz Paweł Sztompke.

Wysłuchaliśmy także dzaproszenia do uczestnictwa w Międzynarodowym Dniu Ochrony Zabytków.

***

Tytuł audycji:  Poranek Dwójki

Prowadzenie: Tomasz Obertyn

Data emisji: 21.04.2015

Godzina emisji: 6.00

mm

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

90 lat: od pierwszej audycji do radia cyfrowego

Ostatnia aktualizacja: 04.02.2015 10:00
Emisję pierwszego polskiego programu zawdzięczamy Zygmuntowi Chamcowi. O tym wizjonerze oraz o zadaniach radia publicznego w XXI wieku mówił prezes Andrzej Siezieniewski.
rozwiń zwiń