X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Gruszka: będziemy się kłócić przez cały spektakl

Ostatnia aktualizacja: 21.09.2016 09:00
- "Słoneczna linia" to sztuka o problemach w związku - o przedstawieniu w warszawskim Teatrze Polonia mówiła w Dwójce Karolina Gruszka.
Audio
  • Karolina Gruszka o swojej roli w spektaklu "Słoneczna linia" i filmach "Szczęście świata" i "Maria Curie" (Poranek Dwójki)
Karolina Gruszka już wcześniej była związana z twórczością Iwana Wyrypajewa. W 2015 roku wystąpiła w jego filmie Zbawienie (zdjęcie ilustracyjne)
Karolina Gruszka już wcześniej była związana z twórczością Iwana Wyrypajewa. W 2015 roku wystąpiła w jego filmie "Zbawienie" (zdjęcie ilustracyjne)Foto: Wojciech Kusiński/PR

Sztukę napisał mąż aktorki Iwan Wyrypajew. Karolina Gruszka zdradziła w "Poranku Dwójki", że był plan, by grali w niej razem. - To jest jedno z naszych marzeń, by wystąpić obok siebie na scenie. Kiedy postanowiliśmy wystawić "Słoneczną linię" w Polsce, Wania odważnie zadeklarował, że spróbuje nauczyć się roli po polsku, no ale okazało się, że to zbyt trudne - wyjaśniała.

Ostatecznie Karolinie Gruszce na scenie Teatru Polonia partnerował będzie Borys Szyc. Aktorka opowiadała, że sztuka jest kłótnią dwojga ludzi, którzy bardzo się kochają i chcą dojść do porozumienia. - Udaje im się to, gdyż mają odwagę, żeby pójść do końca.

Premiera spektaklu zaplanowana jest na 14 października.

W audycji rozmawialiśmy też o filmie "Szczęście świata", w którym Karolina Grusza zagrała rolę bardzo zmysłowej kobiety. Aktorkę spytaliśmy też o film "Maria Curie", w którym wcieliła się w tytułową rolę. Autorką wiernej opowieści o życiu noblistki jest francuska reżyserka Marie Noëlle. Premiera w przyszłym roku.

***

Rozmawiał: Marcin Pesta

Goście: Karolina Gruszka (aktorka)

Data emisji: 21.09.2016

Godzina emisji: 8.10

Materiał wyemitowany w audycji "Poranek Dwójki".

bch/mg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Andrzej Seweryn: jest wiele prawd o Zdzisławie Beksińskim

Ostatnia aktualizacja: 22.08.2016 19:00
- Różne oceny postawy Beksińskiego, dokonywane wyłącznie na podstawie jego twórczości czy tragicznych losów jego rodziny, są niesprawiedliwie - podkreślał aktor, który w filmie "Ostatnia rodzina" odgrywa postać znanego malarza.
rozwiń zwiń