X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Mąż i żona" Fredry. Zdrada z każdej strony

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2017 10:10
W "Poranku Dwójki" reżyser teatralny Jarosław Kilian opowiadał o premierze komedii Aleksandra Fredry w Teatrze Polskim w Warszawie.
Audio
  • Jarosław Kilian o spektaklu "Mąż i żona" (Poranek Dwójki)

Inscenizacja "Męża i żony" w reżyserii naszego gościa zostanie pokazana po raz pierwszy 18 maja. W przedstawieniu reklamowanym przez Teatr Polski jako historia "męża, żony, kochanka i pokojówki, którzy zdradzają się nawzajem we wszystkich możliwych konfiguracjach" wystąpią Marta Kurzak, Lidia Sadowa, Piotr Bajtlik, Tomasz Błasiak i Maksymilian Rogacki. Dwójka jest patronem medialnym spektaklu.

***

Audycja: Poranek Dwójki

Prowadzi: Marcin Pesta

Data emisji: 18.05.2017

Godzina emisji: 8.10

mc/bch

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Aleksander Fredro - wściekły dziadunio

Ostatnia aktualizacja: 09.09.2013 10:05
- Fredro był bardzo smutnym człowiekiem. I chyba dlatego właśnie został komediopisarzem - mówił w Dwójce reżyser Mikołaj Grabowski. W dniu finału akcji "Narodowego czytania" dzieł pisarza dyskutowaliśmy o miejscu Fredry we współczesnej kulturze.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Premiera "Męża i żony", czyli Fredro wciąż aktualny

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2015 18:00
- Zarówno w świecie fredrowskim, jak i nam współczesnym najbardziej fałszywa potrafi być sama moralność - mówiła Katarzyna Skrzynecka, odtwórczyni roli Elwiry w premierowym słuchowisku Dwójki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Dożywocie". Aleksander Fredro o wilkach z Wall Street

Ostatnia aktualizacja: 25.01.2016 11:00
- Ta sztuka dotyczy sfery życia, w którą Fredro na dobre zanurzył się po roku 1850, czyli wtedy, gdy sam stał się graczem giełdowym - opowiada Jarosław Gajewski, dyrektor artystyczny Teatru Polskiego, gdzie trwają przygotowania do premiery "Dożywocia".
rozwiń zwiń