X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"One day show", czyli warszawski dzień ze sztuką

Ostatnia aktualizacja: 12.06.2017 14:20
Gośćmi audycji będą malarz i poeta Ryszard Grzyb oraz kurator Jacek Sosnowski, który stworzył w stołecznej Galerii Propaganda cykl jednodniowych prezentacji dzieł artystów.
(zdjęcie ilustracyjne)
(zdjęcie ilustracyjne)Foto: Fotana/Shutterstock.com
Poranek

Trwające właśnie w warszawskiej galerii wydarzenie jest okazją do zobaczenia wystaw dawno niepokazywanych, nigdy niewidzianych, trudnych do zobaczenia lub też absolutnie nowych, przygotowanych specjalnie na tę jedną okazję. Twórcy akcji chcą w ten sposób sprawdzić, na ile formuła wernisażu jest wystarczająca oraz ile wydarzeń galeria może pomieścić w swoim programie.


Książki 1200.jpg
Józef Hen - urodzony pisarz, niedoszły piłkarz

Ponadto w audycji  pojawi się nagranie rozmowy z Józefem Henem, który 12 czerwca został laureatem przyznawanej przez Polski PEN Club Nagrody im. Jana Parandowskiego. W programie spotkamy się też z amerykańskim trębaczem Wyntonem Marsalisem, który opowie o swoich muzycznych doświadczeniach.

Jak zwykle nie zabraknie również "Słowa na dzień", "Melodii z górnej półki", "Archiwalni", "Wiadomości kulturalnych", przeglądu prasy i "Płyty tygodnia". Tym razem to wspólny, koncertowy album zespołów Atom String Quartet i Zakopower. W partiach wokalnych występuje Sebastian Karpiel-Bułecka (nowe wydawnictwo firmy Kayax).

A tuż przed godz. 9.00 wybrane przez siebie rekomendacje kulturalne przedstawi Beata Chomątowska - pisarka i dziennikarka, założycielka Stowarzyszenia Inicjatyw Społeczno-Kulturalnych Stacja Muranów.

***

Na "Poranek Dwójki" we wtorek (13.06) w godz. 6.00-9.00 zaprasza Piotr Kędziorek.

mz/jp


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Prof. Ewa Łętowska o związkach prawa i muzyki

Ostatnia aktualizacja: 06.06.2017 10:00
- Zawsze podkreślałam, że prawo żyje dzięki interpretacji. Dokładnie to samo, co zdarza się w muzyce - mówiła w Dwójce prof. Ewa Łętowska, laureatka tegorocznej Nagrody im. Ksawerego i Mieczysława Pruszyńskich.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kulturalne fascynacje Łukasza Lewandowskiego

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2017 13:10
- Dawno nie czytałem tak pięknie przetłumaczonej książki - mówił aktor, który podzielił się ze słuchaczami Dwójki swoimi kulturalnymi rekomendacjami.
rozwiń zwiń