X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Wielcy pianiści na otwarciu Letniej Akademii Jazzu w Łodzi

Ostatnia aktualizacja: 17.07.2017 14:51
O wydarzeniu opowie jego organizator Roch Siciński. Połączymy się też Leszkiem Możdżerem. Letnia Akademia Jazzu odbywa się w dniach 18 lipca -31 sierpnia.
(zdjęcie ilustracyjne)
(zdjęcie ilustracyjne)Foto: Shutterstock/Maren Winter

Dziesiątą edycję festiwalu Letnia Akademia Jazzu zainauguruje wyjątkowy koncert na trzy fortepiany w wykonaniu najwybitniejszych europejskich pianistów – Leszka Modżera, Iiro Rantali z Finlandii oraz Michaela Wollny'ego z Niemiec. Po raz pierwszy artyści zagrali razem 11 grudnia 2012 roku w Berlinie w ramach cyklu Jazz at Berlin Philharmonic. Więcej na ten temat po 8.10 (transmisja wideo).

Po 7.35 opowiemy o ekspozycji, którą oglądać można w Domu Spotkań z Historią w Warszawie. Wystawa "Marzenia o lataniu. Warszawskie opowieści lotnicze" jest organizowana z okazji 90. lecia Aeroklubu Warszawskiego. Wystawa przypomina, że pierwsze loty nad Warszawą odbyły się już za czasów polskich królów! Opowiada również o pionierach polskiej awiacji - inżynierach, konstruktorach, lotnikach. Pokazuje miejsca związane niegdyś z rozwojem lotnictwa sportowego w Warszawie, jak lotniska na Polu Mokotowskim czy Gocławiu.

Poza tym w audycji "Wiadomości kulturalne", "Słowo na dzień", "Śpiewnik jazzowy", "Archiwalnia" oraz o 7.05 do zdobycia "Płyta tygodnia" . W tym tygodniu będzie nią potrójny album wybitnego amerykańskiego pianisty, kompozytora i lidera, Chicka Corei, zatytułowany The Musician, z nagraniami zarejestrowanymi w różnych składach jego zespołów w nowojorskim klubie Blue Note. Wydawnictwo firmy Stretch Records.

Codziennie tuż przed 9.00 rekomendacje kulturalne przedstawi scenarzysta Cezary Harasimowicz.

***

Na "Poranek Dwójki" we wtorek (18.07) w godz. 6.00-9.00 zaprasza Paweł Siwek.

bch/mc

Zobacz więcej na temat: Leszek Możdżer Jazz Łódź
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak