X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Baraż". Honor, piłka i inne życie pod Warszawą

Ostatnia aktualizacja: 14.11.2017 10:30
- To film o ludziach, którzy prowadzą rozmowy zupełnie inne niż te, które słyszymy na warszawskim pl. Zbawiciela. Oni wciąż rozmawiają o honorze i boli ich, gdy ktoś nie zachowa się fair – powiedział Tomasz Gąssowski, reżyser filmu nagrodzonego na 32. Europejskim Festiwalu Filmów Krótkometrażowych w Brest.
Audio
  • Tomasz Gąssowski o filmie "Baraż" (Poranek Dwójki)

Goszczący w Dwójce reżyser opowiadał o krótkometrażowym obrazie, która przedstawia realia podwarszawskiej drużyny piłki nożnej walczącej o awans do III ligi.

- Znam dobrze to środowisko, bo przez pięć lat byłem trenerem takiej drużyny. Mając kontakt z zawodnikami i ich rodzinami, zaskoczyło mnie to, że tak ważny jest dla nich honor. Chciałem pokazać takich ludzi, którzy rezygnują z grania, bo ich drużyna zaczęła handlować meczami – dodał Tomasz Gąssowski.

Jak zmieniło się na przestrzeni lat oblicze podwarszawskich miejscowości i jak kompozytor muzyki filmowej stał się trenerem piłki nożnej? O tym w nagraniu audycji.

***

Prowadzi: Paweł Siwek

Goście: Tomasz Gąssowski (reżyser, kompozytor)

Data emisji: 14.11.2017

Godzina emisji: 8.10

Materiał został wyemitowany w audycji "Poranek Dwójki".

mz/mc

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Pewnego razu w listopadzie" z dwóch politycznych perspektyw

Ostatnia aktualizacja: 10.11.2017 19:00
- Uważam, że ten film jest za mało publicystyczny - mówił w Dwójce lewicowy krytyk Jakub Majmurek. - To ciekawy obraz zrobiony z perspektywy człowieka wrażliwego, będącego po lewej stronie sporu - oceniał z kolei prawicowy publicysta Piotr Zaremba. W Dwójce dyskutowaliśmy o nowym dziele Andrzej Jakimowskiego.
rozwiń zwiń