Dorota Landowska: jest wiele osób, które potrzebują pomocy

Ostatnia aktualizacja: 24.09.2018 10:00
- Nie zdawałam sobie sprawy z tego, że zasięg naszego koncertu będzie tak ogromny - podkreślała Dorota Landowska, która jako prezes Fundacji im. Darii Trafankowskiej zapraszała w Dwójce na specjalny koncert charytatywny na rzecz podopiecznych fundacji.

trafankowska_pap_1200.jpg
"Staramy się, by Duśka była cały czas obecna"

- Właściwe od każdego, do kogo zwracałyśmy się z prośbą o pomoc, od razu była odpowiedź: "tak", "oczywiście" - mówiła Dorota Landowska o bardzo pozytywnym odzewie środowiska aktorskiego na apele fundacji o wsparcie.

Aktorka opowiadała w Dwójce o działalności Fundacji im. Darii Trafankowskiej oraz o jej podopiecznych ("to różne postaci i historie"). Dorota Landowska zachęcała również do udziału w koncercie charytatywnym (połączonym z licytacją), który odbędzie się w poniedziałek (24.09) o godz. 19.00 w Teatrze Kamienica w Warszawie. Godzinę wcześniej, 18.00, na skwerze Duśki Trafankowskiej przy ulicy Orlej 6 w Warszawie, zagra Kapela Sztajer.

W jaki jeszcze sposób można wesprzeć działalność Fundacji im. Darii Trafankowskiej? Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.


Plakat koncertu Plakat koncertu

***

Prowadzi: Paweł Siwek

Gość: Dorota Landowska (aktorka, prezes Fundacji im. Darii Trafankowskiej)

Data emisji: 24.09.2018

Godzina emisji: 8.10

Materiał został opublikowany w audycji "Poranek Dwójki".

jp/pj

Czytaj także

Dorota Landowska: drżę przed wejściem do studia

Ostatnia aktualizacja: 11.01.2013 09:10
Jak podkreśla aktorka, praca w radiowym teatrze to wielkie wyzwanie. - To może się wydawać bardzo proste, że wystarczy usiąść przed mikrofonem, że można być dobrym aktorem i to się samo zrobi, ale tak nie jest - mówi gość "W Dwójce raźniej"
rozwiń zwiń