X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Warszawski Festiwal Filmowy odkrywa to, co w kinie najlepsze

Ostatnia aktualizacja: 11.10.2018 12:43
- Jest to jedno z niewielu wydarzeń, które mają taki poziom premierowości. Mamy kilkanaście premier światowych, kilkanaście premier międzynarodowych, trochę europejskich, wschodnioeuropejskich i polskich - mówił w Dwójce Stefan Laudyn, szef 34. WFF.
Audio
  • Stefan Laudyn o programie 34. Warszawskiego Festiwalu Filmowego (Poranek Dwójki)

film 1200.jpg
Łódzka filmówka. "Musimy ocalić humanistyczny fundament"

Warszawski Festiwal Filmowy rozpocznie się w piątek 12 października. - Czasami z zainteresowaniem śledzę dalsze losy filmów, które mają u nas premiery. Zdarzają się fantastyczne historie. Kilka lat temu np. dwie nagrody na festiwalu zdobyły filmy "Ida" i "Mandarynki", obie dostały nominację do Oscara i jeden z nich wygrał - przypomniał Stefan Laudyn.

Jak dodał, siłą WFF jest świeżość i jakość. - Filmy, które wybieramy do programu pochodzą ze zgłoszeń. W tym roku było ich prawie 5 tys. ze 126 krajów. To jest naprawdę ogrom materiału do obejrzenia - podkreślał gość Dwójki.

Jaki film otworzy i zamknie tegoroczny festiwal? Na ile sekcji podzielony będzie program WFF? Kto zasiądzie w jury? O tym w nagraniu audycji.

***

Prowadził: Jakub Kukla

Gość: Stefan Laudyn (dyrektor 34. Warszawskiego Festiwalu Filmowego)

Data emisji: 11.10.2018

Godzina emisji: 8.30

Materiał został opublikowany w audycji "Poranek Dwójki".

pg/kul

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Zabić arbuza" na festiwalu filmowych odkryć i niespodzianek

Ostatnia aktualizacja: 23.10.2017 19:52
- Mój film to opowieść o człowieku, który trzyma się swoich zasad i choć na początku jest bardzo posłuszny lokalnym władzom, to w końcu się zmienia i domaga się swoich praw, chce być szanowany - mówił reżyser Zehao Gao, którego film zdobył Grand Prix 33. Warszawskiego Festiwalu Filmowego.
rozwiń zwiń